پنجشنبه 2 اسفند 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

اعلام مهلت ثبت نام حضور در نخستین آیین اعطای تندیس ملی باشگاه داری - تهران

»

امیدوارم نگاه وزارت ورزش به گلف، المپیکی باشد - آذربايجان شرقی

»

رئیس هیأت گلف استان هرمزگان؛ از پیگیری جدی برای راه اندازی هیأت شهرستان ها خبر داد - هرمزگان

»

امیدوارم نگاه وزارت ورزش به گلف، المپیکی باشد - تهران

»

اعلام اسامی برندگان مسابقه ویژه دهه فجر - تهران

»

برنامه زمانبندی مرحله نهایی لیگ برتر گلف آقایان کشور اعلام شد - تهران

»

رقابت های مینی گلف شرق کشور پایان یافت - خراسان جنوبی

»

 
 


عقد تفاهم نامه همکاری دوجانبه فی مابین تربیت بدنی دانشگاه پیام نور و هیئت گلف همدان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از روابط عمومی هیئت گلف استان همدان؛ با هدف ترویج و توسعه رشته ورزشی گلف و انجمن های زیر مجموعه فدراسیون، اداره تربیت بدنی دانشگاه پیام نور استان همدان و هیئت گلف این استان تفاهم نامه همکاری دوجانبه امضاء نمودند.
در این نشست که دکتر صفایی رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان و علی اصغر سالوند رئیس هیئت گلف استان همدان و خانم شکوهی رییس تربیت بدنی دانشگاه پیام نور و چند تن از اعضای هیئت گلف استان همدان و مسئولان دانشگاه پیام نور حضور داشتند طرفین تفاهم نامه همکاری را در دو ماده و چهارده بند امضاء کردند .
علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف همدان در این خصوص اظهار کرد :این تفاهم نامه با هدف توسعه و معرفی رشته ورزشی گلف در دانشگاه پیام نور استان همدان و در راستای بهره مندی و دسترسی آسان تر دانشجویان و کارکنان دانشگاه به امکانات، وسایل ، مربیان و سایت تخصصی مینی گلف همدان که در حال حاضر یکی از بهترین سایت های موجود در کشور است منقعد گردید .
همچنین دکتر صفایی رییس دانشگاه پیام نور استان همدان افزود : امروزه شاخص توسعه تغییر یافته و بر اساس میزان شادابی مردم، جوامع ارزیابی میشوند. یکی از روش های اندازه گیری شادابی میزان درصدی از مردم است که به ورزش می پردازند . بنابراین امیدواریم با عقد این تفاهم نامه و نهایت همکاری بتوانیم دانشجویان زیادی را جذب ورزش نماییم .تاريخ  ارسال:سه شنبه 29 آبان 1397 - 10:25

کد:100494-1397


 

 
گزارش تصویریمسابقات مینی گلف آزاد شرق کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوامیدوارم نگاه وزارت ورزش به گلف، المپیکی باشد آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.