جمعه 23 آذر 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

کلاس تئوری و عملی بهکاپ ( گیت گلف ) در دانشگاه بین المللی امام خمینی برگزار شد - قزوين

»

مراسم اختتامیه رقابت های گلف قهرمانی آقایان کشور برگزار شد - تهران

»

نتایج نهایی رقابت های گلف آقایان کشور اعلام شد - تهران

»

مراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور برگزار می شود - تهران

»

بازدید شرکت کنندگان مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور از برج میلاد صورت پذیرفت - تهران

»

رئیس هیات گلف استان هرمزگان از تجهیز پارک‌های بانوان به زمین مینی گلف خبر داد - هرمزگان

»

سامانه امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام شد - تهران

»

 
 


عقد تفاهم نامه همکاری دوجانبه فی مابین تربیت بدنی دانشگاه پیام نور و هیئت گلف همدان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از روابط عمومی هیئت گلف استان همدان؛ با هدف ترویج و توسعه رشته ورزشی گلف و انجمن های زیر مجموعه فدراسیون، اداره تربیت بدنی دانشگاه پیام نور استان همدان و هیئت گلف این استان تفاهم نامه همکاری دوجانبه امضاء نمودند.
در این نشست که دکتر صفایی رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان و علی اصغر سالوند رئیس هیئت گلف استان همدان و خانم شکوهی رییس تربیت بدنی دانشگاه پیام نور و چند تن از اعضای هیئت گلف استان همدان و مسئولان دانشگاه پیام نور حضور داشتند طرفین تفاهم نامه همکاری را در دو ماده و چهارده بند امضاء کردند .
علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف همدان در این خصوص اظهار کرد :این تفاهم نامه با هدف توسعه و معرفی رشته ورزشی گلف در دانشگاه پیام نور استان همدان و در راستای بهره مندی و دسترسی آسان تر دانشجویان و کارکنان دانشگاه به امکانات، وسایل ، مربیان و سایت تخصصی مینی گلف همدان که در حال حاضر یکی از بهترین سایت های موجود در کشور است منقعد گردید .
همچنین دکتر صفایی رییس دانشگاه پیام نور استان همدان افزود : امروزه شاخص توسعه تغییر یافته و بر اساس میزان شادابی مردم، جوامع ارزیابی میشوند. یکی از روش های اندازه گیری شادابی میزان درصدی از مردم است که به ورزش می پردازند . بنابراین امیدواریم با عقد این تفاهم نامه و نهایت همکاری بتوانیم دانشجویان زیادی را جذب ورزش نماییم .تاريخ  ارسال:سه شنبه 29 آبان 1397 - 10:25

کد:100494-1397


 

 
گزارش تصویریمراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوحمید عزیزی: یکی از محورهای اصلی برای تشکیل اردوها مسابقات قهرمانی کشور است/ به‌دنبال کشف استعدادها در گلف هستیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.