يكشنبه 27 مرداد 1398


 
 

 


 

 
اخبار استانها

مجمع عمومی فدراسیون گلف 27 مرداد برگزار می شود -

»

مجمع عمومی فدراسیون گلف 27 مرداد برگزار می شود -

»

اختتامیه دومین دوره جشنواره المپیاد استعدادهای برتر رشته گلف دختران عصر امروز برگزار می شود -

»

اختتامیه دومین دوره جشنواره المپیاد استعدادهای برتر رشته گلف دختران عصر امروز برگزار می شود -

»

همسو با سیاست های وزارت ورزش وجوانان برنامه ریزی می کنیم/ هدف اصلی ما حضور در المپیک 2024 است -

»

همسو با سیاست های وزارت ورزش وجوانان برنامه ریزی می کنیم/ هدف اصلی ما حضور در المپیک 2024 است -

»

آغاز آموزش و تمرینات مینی گلف بازان نوجوان پسر و دختر جهت شرکت در المپیاد استعدادیابی مینی گلف کشور - قم

»

 
 


با حضور دکتر حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف

مراسم اختتامیه جشنواره المپیاد استعدادیابی گلف پسران ۱۰ تا ۱۵ سال با معرفی مستعدین گلف کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف، مراسم اختتامیه المپیاد استعدادیابی گلف پسران ۱۰ تا ۱۵ سال امروز راس ساعت ۱۷ در محل سالن همایش آکادمی ملی المپیک با حضور " دکتر حمید عزیزی" رئیس فدراسیون گلف، " مهرداد جمشیدی" دبیر فدراسیون، " عباس ولی خانی" مشاور رئیس فدراسیون، " علی رحمانیون" کارشناس دفتر آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان، " مصطفی شهرکی" کارشناس خبره کادر فنی برگزاری المپیاد و روسای گلف هیات های استان های مرکزی، اردبیل، مازندران و تهران برگزار شد.
این مراسم با اجرای محسن حاجیلو پس از پخش آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی و کلیپ المپیاد استعدادیابی باحضور ۵۱ شرکت کننده از استان های البرز، مازندران، گیلان، لرستان، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، اصفهان، اردبیل، گلستان، مرکزی، خراسان جنوبی، کرمان و تهران برگزار شد.
ابتدا مهرداد جمشیدی دبیر فدراسیون گلف، ضمن توضیحاتی در مورد رشته ورزشی گلف و تاثیر مثبت آن بر روی تحصیل و زندگی فردی افراد، برگزارى المپياد استعدادهاى گلف پسران كشور را نويد بخش تغييرات زیرساختی در سنین پایه دانست و به شرکت کنندگان قول ادامه آموزش ها و نیز حضور در کمپ های آموزشی گلف پسران را داد.
سپس امراله کلانتری رئیس هیات گلف استان تهران و میزبان برگزاری این المپیاد به توضیحاتی در مورد روند برگزاری المپیاد استعدادیابی گلف پرداخت.
وی افزود: کشف استعداد یک پروسه بسیار پیچیده است اما با برگزارى چنين مسابقانى قطعا اين روند پيچيده را آسان مى كند و همواره ورزشكاران با استعداد ديده خواهند شد.
در ادامه دکتر حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف در جریان مراسم اختتامیه جشنواره المپیاد استعدادیابی، خطاب به مستعدین گلف ۱۰ تا ۱۵ ساله کشور گفت: استعدادهای امروز، سازندگان وطن و آینده سازان گلف کشور، حضور در جمع شما که با انگیزه و عشق به دنبال علاقه خود در گلف هستید باعث مسرت است. از وزارت ورزش و جوانان تشکر می کنم که با انجام این طرح و پروژه بزرگ ورزشی در این رده سنی پایه آینده پر بار ورزش قهرمانی کشور رقم خواهد خورد. قطعا از این رویداد بزرگ استقبال و برای مستعدین برنامه ویژه ای در نظر داریم.
دکتر عزیزی مستعدین گلف کشور را به مثبت اندیشی و استمرار کوشش در درس و ورزش دعوت کرد و وعده برگزاری دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در سال آینده را داد.
در ادامه مصطفی شهرکی مسئول فنی این المپیاد به اعلام نتایج و توضیحات فنی نحوه برگزاری المپیاد استعدادیابی گلف پسران پرداخت.

در پایان از تمامی شرکت کنندگان با اهدائ لوح تقدیر و جایزه نقدی به نفرات برتر و نیز تقدیم کتاب چگونه گلف بازی کنیم نوشته مصطفی شهرکی تقدیر و تشکر کردند.
اسامی نفرات برتر به شرح زیر است:
۱_ ارشک مهشیدفر از استان تهران
۲_ محمدیاسین دامغانی از استان کرمان
۳_ امیرمحمد مردانی از استان اصفهان
۴_ ارشیا ترابی نژاد از استان لرستان
۵_ سید حسین حسینی از استان گلستان
۶_ علی شاهیوند از استان لرستان
۷_ محمدصدرا کابلی از استان اردبیل
۸_ علی فیضی از استان آذربایجان شرقی
۹_سید امیر محمد حسینی از استان مرکزی
۱۰_ پرهام ابوالحسنی از استان خراسان جنوبی
۱۱_علیرضا شمیرانی از استان البرز
۱۲_ محمدسام احمدی از استان کرمانشاه
۱۳_ ایلیا مقیم نژاد از استان مازندران
۱۴_ دانیال آرزوگر از استان گلستان
۱۵_ آذربد شمسی از استان مازندرانتاريخ  ارسال:سه شنبه 6 آذر 1397 - 17:48

کد:101511-1398


 

 
گزارش تصویریگزارش تصویری دومین دوره جشنواره المپیاد استعدادهای برتر رشته گلف دختران/عکس آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.