يكشنبه 27 مرداد 1398


 
 

 


 

 
اخبار استانها

مجمع عمومی فدراسیون گلف 27 مرداد برگزار می شود -

»

مجمع عمومی فدراسیون گلف 27 مرداد برگزار می شود -

»

اختتامیه دومین دوره جشنواره المپیاد استعدادهای برتر رشته گلف دختران عصر امروز برگزار می شود -

»

اختتامیه دومین دوره جشنواره المپیاد استعدادهای برتر رشته گلف دختران عصر امروز برگزار می شود -

»

همسو با سیاست های وزارت ورزش وجوانان برنامه ریزی می کنیم/ هدف اصلی ما حضور در المپیک 2024 است -

»

همسو با سیاست های وزارت ورزش وجوانان برنامه ریزی می کنیم/ هدف اصلی ما حضور در المپیک 2024 است -

»

آغاز آموزش و تمرینات مینی گلف بازان نوجوان پسر و دختر جهت شرکت در المپیاد استعدادیابی مینی گلف کشور - قم

»

 
 


آیین افتتاح اولین زمین مینی گلف شهرستان مسجدسلیمان برگزارشد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- با حضور نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز، رییس اداره ورزش و جوانان، جمعی از علاقمندان به ورزش گلف اولین زمین مینی گلف استان خوزستان در مسجدسلیمان افتتاح شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان علی عسگر ظاهری عضو کمیسیون انرژی مجلس در این مراسم اظهار داشت: خداوند را شاکریم که با تلاش همه دوستان توانستیم پس از گذشت سال ها، باعث توسعه در زیرساخت های ورزشی شهرستان شویم. ظاهری افزود: با رشد قابل توجهی که در بخش اعتبارات عمرانی ورزش مسجدسلیمان روی داد ما شاهد ساخت، بازسازی و بهسازی بسیاری از اماکن ورزشی مسجدسلیمان بودیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد:۱۱ سالن ورزشی تکمیل و یا در حال بازسازی هستند، زمین های چمن مصنوعی در حال احداث هستند، مشکل اعزام تیم های ورزشی مسجدسلیمان با همکاری شورای شهر، شهردار و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان مرتفع گردید. اما خود واقفیم که تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی وجود دارد که باید با همین سرعت ادامه دهیم تا کاستی های چند دهه گذشته جبران شوند. ظاهری اذعان کرد: مطمئنم اگر امکانات لازم را در اختیار جوانان مان قرار دهیم شاهد حضور موفقیت آمیز آن ها در صحنه های بین المللی خواهیم بود و برای شهرمان بیش از این افتخار آفرینی خواهند کرد.

اردوان قنبری فرماندار مسجدسلیمان نیز در سخنانی با اشاره به نقش ورزش در میان همه اقشار سنی مختلف گفت: ورزش از اموری ست که نه سن و سال می شناسد و نه مختص به یک اداره خاصی ست. قنبری ادامه داد: ورزش در درمان بسیاری از بیماری ها از جمله افسردگی تأثیر به سزایی دارد. ۳۰ دقیقه ورزش در روز می تواند آثار افسردگی را به اندازه برخی روش های روانی- درمانی و داروهای ضد افسردگی کاهش دهد… فرماندار مسجدسلیمان افتتاح زمین مینی گلف در ورودی شهر را یک نکته مثبت برای جذب مهمانان به این مکان دانست و ابراز امیدواری کرد با تکمیل و افزایش چنین فضاهایی شاهد رشد موثر ورزش میان جوانان و به دنبال آن سلامتی جامعه باشیم…

رئیس اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان نیز در این مراسم اظهار داشت: طی دو سال گذشته شاهد یک دوره طلایی در ورزش مسجدسلیمان بودیم. رشد چهار هزار درصدی اعتبارات ورزش را شاهد بودیم و همه این اتفاقات خوب محصول تلاش های نماینده محترم جناب مهندس ظاهری می باشد که به نیابت از جامعه ورزشکاران از ایشان تقدیر و تشکر ویژه می کنم. وی با بیان این اعتبارات ورزش در سال ۹۵ حدود ۲۵۰ میلیون تومان بود در حالی که در سال ۹۶ و ۹۷ این اعتبار بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان شده است گفت: تا پایان امسال هر ماه یک الی دو پروژه افتتاح خواهند شد. وی در پایان سخنان خود از مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز، ابوذر شجاعی مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و میلاد حاجی پور دبیر هیئت گلف شهرستان تقدیر و تشکر نمود…



تاريخ  ارسال:يكشنبه 11 آذر 1397 - 09:54

کد:101514-1398


 

 
گزارش تصویری



گزارش تصویری دومین دوره جشنواره المپیاد استعدادهای برتر رشته گلف دختران/عکس



 آرشیو گزارش تصویری

 



 
گفت و گو



دیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم



 آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.