پنجشنبه 2 اسفند 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

اعلام مهلت ثبت نام حضور در نخستین آیین اعطای تندیس ملی باشگاه داری - تهران

»

امیدوارم نگاه وزارت ورزش به گلف، المپیکی باشد - آذربايجان شرقی

»

رئیس هیأت گلف استان هرمزگان؛ از پیگیری جدی برای راه اندازی هیأت شهرستان ها خبر داد - هرمزگان

»

امیدوارم نگاه وزارت ورزش به گلف، المپیکی باشد - تهران

»

اعلام اسامی برندگان مسابقه ویژه دهه فجر - تهران

»

برنامه زمانبندی مرحله نهایی لیگ برتر گلف آقایان کشور اعلام شد - تهران

»

رقابت های مینی گلف شرق کشور پایان یافت - خراسان جنوبی

»

 
 


به میزبانی هیات گلف استان سمنان

دومین دوره کلاس داوری درجه۳ وودبال برگزار می گردد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از انجمن وودبال کشور؛ دومین دوره کلاس داوری درجه۳ وودبال از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۳ اذرماه سالجاری به میزبانی هیات گلف استان سمنان برگزار خواهد شد.

در این دوره؛ قوانین و مقررات وودبال ساحلی و چمنی توسط مدرس دوره، آقای مهدی ترحمی، داور بین المللی و نائب رئیس انجمن وودبال به شرکت کنندگان ارائه و پس از اخذ آزمون کتبی و عملی؛ پذیرفته شدگان رسما بعنوان داور در رشته وودبال فعال خواهند شد.

محمد مهدی سعیدی؛ رئیس انجمن وودبال ضمن تقدیر از حمایت فدراسیون گلف از رشته وودبال و نیز پیگیری ریاست محترم فدراسیون جناب آقای دکتر عزیزی در توسعه و رشد این رشته در سطح کشور؛ افزود:" فدراسیون گلف بعنوان مجموعه نظارتی و حمایتی وودبال در کشور همواره در تلاش برای رشد و ارتقاء این رشته و علاقه مندان به آن بوده است و با توجه به اهمیت حوزه قضاوت در ورزش وودبال و برخورداری انجمن وودبال ایران از ۳ داور رسمی و بین المللی فدراسیون جهانی؛ ارتقاء سطح داوری و دانش داوران و همچنین نیاز انجمن به داوران موثر و زبده؛ تصمیم گرفته شد تا دومین دوره کلاس داوری درجه۳ نیز برگزار گردد‌."

سعیدی در خاتمه نیز عنوان داشت:" در صدد هستیم تا بزودی کلاس داوری درجه۲ وودبال و همچنین مسابقات قهرمانی کشور را برگزار نماییم.

داوران درجه۳ فعلی در انجمن می بایست سطوح خود را ارتقاء دهند و ضمن توجه به این مهم؛ نحوه آموزش قوانین و مقررات برای داوران با درجه بالاتر از اهمیت بالایی نیز برخوردار است چراکه این افراد در آینده؛ خود، مدرس و مربی ادوار اینچنینی خواهند بود".تاريخ  ارسال:چهارشنبه 14 آذر 1397 - 09:59

کد:101520-1397


 

 
گزارش تصویریمسابقات مینی گلف آزاد شرق کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوامیدوارم نگاه وزارت ورزش به گلف، المپیکی باشد آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.