پنجشنبه 1 فروردين 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دبیر فدراسیون گلف بمناسب سال نو - تهران

»

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دکتر سلطانی فر به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ خورشیدی - تهران

»

سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است/ اصل را فرع و فرع را اصل کردن، اشتباه راهبردی است/ مردم را از لحاظ خدمات دولتی، در رفاه بیشتری قرار خواهیم داد/ - تهران

»

کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی است - تهران

»

جشنواره نوروزی فدراسیون گلف در برج میلاد تهران برپا شد - تهران

»

 
 


حسینی: جام جهان نما با استقبال کم نظیر مسئولان استانی همراه بود

سید کریم حسینی رئیس هیأت گلف استان گلستان در مورد برگزاری مسابقات گلف کشوری جام جهان نما یادمان فجر چهلم گفت: برگزاری این رویداد امسال به یمن نام گذاری یادمان فجر چهلم با استقبال کم نظیر مسئولان استانی همراه بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف؛ سید کریم حسینی رئیس هیئت گلف استان گلستان در گفتگو با پایگاه خبری فدراسیون گلف اظهار کرد: برگزاری این مسابقات در گلستان برای این استان اعتبار آفرینی می‌کند و حضور گلفرهای برتر کشور در استان گلستان و میزبانی مطلوب از آن‌ها موجب پیشرفت این رشته ورزشی در سطح استان می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف سید کریم حسینی اظهار داشت: بر اساس رایزنی‌های انجام شده و با نظر مثبتی که فدراسیون گلف در مورد میزبانی گلستان از مسابقات جام جهان نما یادمان فجر چهلم در شهرستان گرگان داشت میزبانی این مسابقات برای این استان تکرار شد و این موضوع برای گلف گلستان یک امتیاز است.


حسینی بیان داشت: بدون تردید برگزاری مسابقات کشوری گلف جام جهان نما که امسال به دلیل نزدیکی به ایام دهه فجر انقلاب اسلامی با عنوان یادمان فجر چهلم برگزار شد، با توجه به این که استان گلستان هم در این رقابت‌ها ورزشکار داشت شور و انگیزه دوچندانی به گلفرهای بومی ما می‌دهد و امیدواریم با همیاری مسئولان مربوطه برگزاری این مسابقات در آینده هم تداوم داشته باشد.

وی عنوان کرد: برگزاری این رویداد امسال به یمن نام گذاری یادمان فجر چهلم با استقبال کم نظیر مسئولان استانی همراه بود و امیدواریم با تحقق وعده‌ها و همکاری ارگان های دولتی بتوانیم زمین اختصاصی گلف و مینی گلف که از سوی استاندار محترم گلستان جناب آقای سید مناف هاشمی در اختیار هیأت گلف استان قرار گرفت را راه اندازی و سال آینده با قدرت بیشتری میزبان این جام باشیم.
رئیس هیأت گلف استان گلستان از مساعدت آقای دکتر حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف و آقای مهندس محمدرضا صالحی مشاور محترم رئیس فدراسیون و حضور و توجه نسبت به هرچه بهتر برگزار شدن جام جهان نما در استان گلستان و نیز اقدامات مؤثر ایشان در جهت توسعه زیرساخت های گلف در استان گلستان تقدیر و تشکر کرد.تاريخ  ارسال:دوشنبه 17 دي 1397 - 08:47

کد:103587-1398


 

 
گزارش تصویریهفته سوم از مرحله نهایی لیگ برتر گلف آقایان کشور برگزار شد آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوپیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.