پنجشنبه 1 فروردين 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دبیر فدراسیون گلف بمناسب سال نو - تهران

»

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دکتر سلطانی فر به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ خورشیدی - تهران

»

سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است/ اصل را فرع و فرع را اصل کردن، اشتباه راهبردی است/ مردم را از لحاظ خدمات دولتی، در رفاه بیشتری قرار خواهیم داد/ - تهران

»

کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی است - تهران

»

جشنواره نوروزی فدراسیون گلف در برج میلاد تهران برپا شد - تهران

»

 
 


عزیزی در گفت‌وگو با میزان:

امیدوارم نگاه وزارت ورزش به گلف، المپیکی باشد

حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف گفت: یکی از کار‌های اصلی ما در این مدت پیگیری بدهی‌های قبلی فدراسیون است که وقت ما را گرفته است و انگار تمامی هم ندارد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف؛ حمید عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص انتخاب کادرفنی تیم‌های رده‌های سنی مختلف گلف ایران اظهار داشت: مطالعه دقیقی روی گزینه‌های سرمربیگری داشتیم و در نهایت بهترین نفرات را برای هدایت تیم‌های تمام رده‌های سنی در دو بخش مردان و زنان انتخاب کردیم. ما نباید داشته‌های خودمان را دست کم بگیریم و از تجربه مربیان داخلی استفاده خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا از مربی خارجی برای تیم ملی استفاده نکرده است، تصریح کرد: از نظر مالی شرایط محدودی در فدراسیون گلف داریم و نگاه خود را به استفاده از مربیان خارجی تغییر دادیم. سیاست ما این است که بهترین مدرسان گلف دنیا را به ایران بیاوریم تا به مربیان خودمان آموزش دهند و به این ترتیب از تجربه آنها استفاده کنیم.

رئیس فدراسیون گلف در خصوص بدهی‌های به جا مانده از تیم گذشته فدراسیون گفت: یکی از کار‌های اصلی ما در این مدت پیگیری بدهی‌های قبلی فدراسیون است که وقت ما را گرفته است و انگار تمامی هم ندارد. به طور مثال از سال ۹۱ تا ۹۴ چیزی حدود ۳ میلیارد و نیم بدهی مالیاتی برای فدراسیون گلف وجود دارد و معلوم نیست فدراسیونی که سالی یک میلیارد بودجه دارد چطور باید این بدهی را پرداخت کند.

عزیزی ادامه داد: در حال رایزنی از طریق مراجع قانونی برای کاهش این مبلغ مالیات هستیم، چون مطمئنا یکسری اشتباه در این میان رخ داده که این مبلغ مالیات برای سه سال تخمین زده شده است.

رئیس فدراسیون گلف در واکنش به اینکه آیا بودجه این فدراسیون برای سال ۹۸ مشخص شده است، خاطرنشان کرد: گلف جزو فدراسیون‌های المپیکی است و امیدوارم نگاه وزارت ورزش هم به ما المپیکی باشد. هرچند که در همین مدت کوتاه حضورمان میزان آورده ما از پولی که از وزارت گرفتیم بیشتر بوده، اما باز هم در کنار درآمدزایی خود، نیاز به نگاه ویژه مسئولان ورزش داریم.تاريخ  ارسال:سه شنبه 30 بهمن 1397 - 11:24

کد:114610-1398


 

 
گزارش تصویریهفته سوم از مرحله نهایی لیگ برتر گلف آقایان کشور برگزار شد آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوپیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.