سه شنبه 3 ارديبهشت 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

تغییر زمان برگزاری هفته آخر مسابقات لیگ برتر گلف آقایان کشور - خوزستان

»

3 روز تا مسابقات گلف جام دیپلمات ها/عملیات آماده سازی زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران - تهران

»

مسابقه بهکاپ بانوان در شهرستان رشت برگزار شد - تهران

»

نتایج هفته پنجم مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر باشگاههای گلف کشور اعلام شد - خوزستان

»

۶ روز تا جام گلف دیپلمات ها/ ارائه گزارش اعضاء ستاد برگزاری مسابقات - تهران

»

برگزاری مسابقات بهكاپر استان تهران - تهران

»

هفته نخست از دور برگشت مرحله نهایی لیگ برتر باشگاه های گلف کشور برگزار شد - خوزستان

»

 
 


رئیس هیأت گلف استان آذربایجان غربی ؛

رئیس هیأت گلف استان آذربایجان غربی ؛با فرهنگ سازی صحیح می توانیم همه اقشار مردم را به سمت گلف و رشته های زیرمجموعه فدراسیون جذب نمائیم

رئیس هیأت گلف استان آذربایجان غربی تصریح کرد: در جهت توسعه باید یک سری اقداماتی انجام دهیم تا مبحث رشد زیرساخت ها در شهرستان‌ها وهمچنین در مرکز استان با استفاده از ظرفیت های موجود گسترش یابد.
سید ریاس الدین برزنجی، رئیس هیأت گلف استان آذربایجان غربی در گفتگو با پایگاه خبری فدراسیون گلف با بیان اینکه این استان به لحاظ شرایط اقلیمی پتانسیل لازم رابرای سرمایه گذاری و توسعه زیرساخت های گلف را داراست، اظهار کرد: مهمترین هدف بنده توسعه زیرساخت گلف و رشته های زیرمجموعه در سطح استان می باشد . بخشی از تجهیزات آموزشی از سوی فدراسیون در اختیار هیأت گلف استان قرار داده شده و بخشی نیز از طریق بودجه هیأت تأمین و در اختیار علاقمندان به این رشته مفرح و بانشاط در سراسر استان آذربایجان غربی قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه گلف در استان آذربایجان غربی یک رشته نوپاست تصریح کرد: با فرهنگ سازی صحیح می توانیم همه اقشار مردم را به سمت گلف و رشته های زیرمجموعه فدراسیون جذب کرده و بدین منظور یک دوره کلاس توجیهی زیر نظر فدراسیون در استان برگزار شد.

رئیس هیأت گلف استان آذربایجان غربی درباره مهمترین فعالیتهای انجام شده در هیات گفت:تخصیص یک واحد اداری بعنوان دفترمرکزی هیات گلف آذربایجان غربی در بهترین نقطه شهر به صورت کاملا رایگان همراه با تجهیزات لازم برای بازی گلف و همچنین فعال کردن سایت وشبکه های مجازی در جهت اطلاع رسانی سریع و به موقع را میتوان از جمله فعالیت های انجام شده توسط هیأت برشمرد.
برزنجی در مورد برنامه ها و اهداف هیأت گلف استان آذربایجان غربی در سال 98 عنوان کرد: همه تلاش هیات این است که در سال جدید با در نظر گرفتن اهداف کوتاه مدت و با تمام قدرت حرکت رو به جلو داشته باشد که البته این امر محقق نخواهد شد مگر با همکاری اداره کل ورزش وجوانان استان وهمچنین برخورداری از حمایت های مادی و معنوی فدراسیون گلف در سال جدید، تا بتوانیم در جهت نیل به اهداف کلی که در نهایت منجر به رشد و توسعه گلف و رشته های تابعه فدراسیون در استان آذربایجان غربی خواهد شد.
رئیس هیأت گلف استان آذربایجان غربی تصریح کرد: در جهت توسعه باید یک سری اقداماتی انجام دهیم تا مبحث رشد زیرساخت ها در شهرستان‌ها وهمچنین در مرکز استان با استفاده از ظرفیت های موجود گسترش یابد.
همچنین وی افزود: برنامه‌هایی برای راه اندازی هیأت گلف در شهرستان ها داریم که منسجم‌تر و منظم‌تر و هدف‌مند پیش برود. جهت استعدادیابی و آشنایی عموم علاقمندان ۴ دوره آموزشی برگزار خواهیم کرد.متاسفانه تاکنون در استان آذربایجان غربی اهمیت چندانی به گلف و زیر شاخه های آن داده نشده وتمام سعی ما بر این است که جایگاه گلف آنطور که شایسته است تعریف شود.
او ادامه داد: برای پیشبرد اهداف هیات گلف نیازبه تجهیزات وزمین مناسب وهمچنین آموزشهای لازم‌ داریم و همانطور که ذکر کردم نیاز به همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی و همچنین فدراسیون گلف داریم تا امکانات لازم جهت آموزش وترویج گلف و رشته های تابعه مینی گلف، کروکت، وودبال و بهکاپ در اختیار هیات قرار گیرد.
برزنجی در پایان افزود: امیدوارم با حضور جناب آقای دکتر عزیزی به عنوان رییس جدید فدراسیون گلف ایران و با درایت و دلسوزی و آینده نگری که در ایشان مشهود است، سال ۹۸ سال پیشرفت وتعالی برای خانواده گلف و برای ملت ایران، سال امید وسربلندی باشد انشالله.تاريخ  ارسال:يكشنبه 5 اسفند 1397 - 10:36

کد:116609-1398


 

 
گزارش تصویریرقابت های گلف جام پیشکسوتان بالای ۶۰ سال آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گورئیس فدراسیون: گلف «اسلامی ترین» رشته در بین ورزش های مدرن است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.