سه شنبه 3 ارديبهشت 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

تغییر زمان برگزاری هفته آخر مسابقات لیگ برتر گلف آقایان کشور - خوزستان

»

3 روز تا مسابقات گلف جام دیپلمات ها/عملیات آماده سازی زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران - تهران

»

مسابقه بهکاپ بانوان در شهرستان رشت برگزار شد - تهران

»

نتایج هفته پنجم مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر باشگاههای گلف کشور اعلام شد - خوزستان

»

۶ روز تا جام گلف دیپلمات ها/ ارائه گزارش اعضاء ستاد برگزاری مسابقات - تهران

»

برگزاری مسابقات بهكاپر استان تهران - تهران

»

هفته نخست از دور برگشت مرحله نهایی لیگ برتر باشگاه های گلف کشور برگزار شد - خوزستان

»

 
 


همزمان با فعالسازی رسمی وودبال در استان قزوین:

رئیس انجمن وودبال:از توسعه و فعالسازی وودبال در استانها حمایت می نماییم

رئیس انجمن وودبال از آغاز به فعالیت وودبال در استان قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از انجمن وودبال، رشته وودبال طی مراسمی با حضور رئیس انجمن، رییس هیات گلف استان قزوین و مسئولین ورزش استان فعالیت خود رسما آغاز می نماید. این مراسم پنجشنبه مورخ نهم اسفندماه برگزار می‌گردد.

محمد مهدی سعیدی، رئیس انجمن وودبال در این خصوص اظهارداشت:"ریاست محترم هیات گلف استان قزوین، جناب آقای مهندس رجبی، پیشتر با معرفی خانم زهرا خدادادی بعنوان رئیس کمیته وودبال استان مقدمات ورود وودبال را تسهیل نمودند که تلاش و علاقه ایشان نسبت به یکی از زیر مجموعه های اصلی فدراسیون قابل تقدیر است."

سعیدی با قدردانی از حمایتهای فدراسیون گلف از رشته وودبال افزود:"تاکید ریاست محترم فدراسیون با توجه به اینکه هیاتهای استانی نام هیات گلف استان را یدک می کشند، بر وجود هیاتهای استانی با تمرکز بر توسعه و توجه به رشته گلف است اما ایشان همواره از رشد و پیشرفت سایر رشته های زیرمجموعه فدراسیون نیز حمایت نموده و در جهت اعتلای آنها نیز ممارست و پیگیری مجدانه دارند. لذا، بر تمامی رشته های تحت پوشش فدراسیون و مسئولین مربوطه منجمله وودبال فرض است که اهتمام لازم و دقت نظر خود را بحد کافی مصروف توسعه و همگانی سازی رشته های تحت تصدی خود نمایند."

رئیس انجمن وودبال که خود داور و مربی بین المللی است در خاتمه عنوان داشت:"با توجه به ظرفیت بالای مدال اوری در وودبال؛ علیرغم دشواری های پیش رو، رویکرد انجمن وودبال خودکفایی در تولید تجهیزات و فراهم نمودن زیرساخت مناسب و همچنین افزایش علاقه مندان و مستعدین در رشته وودبال خواهد بود. از فعالیت وودبال در استان قزوین خرسندم و امیدوارم بزودی تمامی استانهای کشور رشته مفرح و زیبای وودبال را در استان راه اندازی نمایند چراکه تلاش می نماییم تا از توسعه و فعالسازی وودبال در استانها بحد توان حمایت کنیم.تاريخ  ارسال:سه شنبه 7 اسفند 1397 - 10:16

کد:116617-1398


 

 
گزارش تصویریرقابت های گلف جام پیشکسوتان بالای ۶۰ سال آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گورئیس فدراسیون: گلف «اسلامی ترین» رشته در بین ورزش های مدرن است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.