سه شنبه 3 ارديبهشت 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

تغییر زمان برگزاری هفته آخر مسابقات لیگ برتر گلف آقایان کشور - خوزستان

»

3 روز تا مسابقات گلف جام دیپلمات ها/عملیات آماده سازی زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران - تهران

»

مسابقه بهکاپ بانوان در شهرستان رشت برگزار شد - تهران

»

نتایج هفته پنجم مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر باشگاههای گلف کشور اعلام شد - خوزستان

»

۶ روز تا جام گلف دیپلمات ها/ ارائه گزارش اعضاء ستاد برگزاری مسابقات - تهران

»

برگزاری مسابقات بهكاپر استان تهران - تهران

»

هفته نخست از دور برگشت مرحله نهایی لیگ برتر باشگاه های گلف کشور برگزار شد - خوزستان

»

 
 


رئیس هیات گلف استان سمنان گفت :

سمنان از استان های مطرح کشور در رشته وودبال است

رئیس هیات گلف استان سمنان گفت : سمنان از استان های مطرح کشور در رشته وودبال است به گونه ای که تعدادی از ورزشکاران این استان در ترکیب تیم ملی قرار گرفته اند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از خبرگزاری برنا از سمنان؛جلسه هم اندیشی هیات گلف استان به منظور توسعه این رشته ورزشی در استان با حضور جانعلی مدیر کل ، نصیری رئیس گروه فرهنگی اداره کل ، قدیری مسئول حراست ، اصغرزاده رئیس گروه ورزش همگانی ، امیدی مسئول ورزش بانوان ، صادقی رئیس گروه ورزش قهرمانی ، ترحمی رئیس هیئت گلف استان و اعضای هیئت در محل اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در این نشست با بیان این که گلف یک رشته جذاب و دیپلماتیک است که راه توسعه را در ایران پیش گرفته است گفت: نیاز عمده ورزش گلف ، نیاز ساختاری است که با تعامل بین سازمانی به مانند ارتباط بیشتر با شهرداری مرتفع می شود.
وی افزود: حضور تیم در لیگ‌های مختلف کشوری راهکار مناسب برای رشد و گسترش تمامی رشته هاست که ارتقا سطح فنی مربیان ، داوران و ورزشکاران را در پی خواهد بود.
جانعلی با اشاره به اینکه ورزش گلف بدون محدودیت سنی و جسمی و یک ورزش برای تمامی گروه های سنی در بین مردان و زنان است افزود: توجه به رده سنی پایه و نگاه ویژه به بخش بانوان باید در دستور کار هیات گلف استان قرارگیرد.
وی همچنین وعده حمایت مناسب برای تکمیل زیرساخت‌های این رشته را داد و عنوان داشت: که هر چه فعالیت این هیات در سایر شهرستان‌ها بیشتر باشد، حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان نیز افزایش خواهد یافت.
رئیس هیات گلف استان سمنان نیز در این نشست گفت: استان سمنان در گلف و وودبال آقایان و خانم ها دارای مقام های متعددی در رقابت های گوناگون است و تعدادی از بازیکنان این استان در تیم ملی حضور دارند.
وی افزود: سمنان از استان های مطرح کشور در رشته وودبال است به گونه ای که تعدادی از ورزشکاران این استان در ترکیب تیم ملی قرار گرفته اند.
مهدی ترحمی در ادامه گفت : بازیکنان سمنانی هم در بخش آقایان و هم بانوان این رشته ورزشی موفق عمل کرده و 'گیت این وان' طلایی بانوان کشور متعلق به خانم بهناز قدس از سمنان است که در مسابقات جهانی جیجو کره جنوبی به دست آمد.
نایب رئیس انجمن وودبال کشور با بیان اینکه وودبال ایران در سطح آسیایی و جهانی مطرح است، یادآور شد: اکنون شرایط رضایت بخشی در کشور حاکم است و هر استانی که این ورزش را آغاز کرده مشکل چندانی از نظر فضا نداشته و بازیکنان توانسته اند با امکانات موجود به تمرین بپردازند و امید است بتوان با تربیت نیروهای بیشتر و آموزش گسترده تر، افراد بیشتری را به این ورزش جذب کرد.
رئیس هیات گلف استان سمنان همچنین با اشاره به آغاز به کار هیات گلف شهرستان شاهرود، بیان کرد: نمی توان در یک محیط و فضای کوچک به بازی گلف پرداخت اما اکنون، در یک محدوده تمرینی حرکت ها و ضربه های بازی را به علاقه مندان آموزش می دهیم ، در شاهرود هم با استفاده از امکانات و وسایل موجود، این هیات کار خود را آغاز کرده و برای پیشرفت بیشتر نیاز به حمایت علاقمندان خود دارد.
ترحمی اضافه کرد: ورود به این رشته سبب صرفه جویی در هزینه و زمان می شود به گونه ای که می توان به صورت هم زمان با چهار شاخه گوناگون ورزشی آشنا شده و در مدت کوتاهی به جایگاه افراد حرفه ای دست یافت.تاريخ  ارسال:يكشنبه 12 اسفند 1397 - 09:18

کد:117611-1398


 

 
گزارش تصویریرقابت های گلف جام پیشکسوتان بالای ۶۰ سال آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گورئیس فدراسیون: گلف «اسلامی ترین» رشته در بین ورزش های مدرن است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.