يكشنبه 7 آذر 1401


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


رئیس هیئت گلف استان فارس؛ با وجود کمبود امکانات سه نماینده در تیم ملی وودبال کشور داریم

رئیس هیئت گلف استان فارس؛ معتقدم هنوز راه زیادی تا بهبود زیرساخت‌ها داریم. با ارائه راهکارها در توسعه ورزش گلف و رشته های زیر مجموعه فدراسیون در این استان تلاش می نمائیم.

کریم لقمانی رئیس هیئت گلف استان فارس در گفتگو با پایگاه خبری فدراسیون گلف با اشاره به کاستی ها در هیئت گلف استان فارس اظهار کرد؛ بنده هیئت گلف را در شرایط نامساعدی تحویل گرفتم و با اطمینان اعلام می کنم که ورود گلف و انجمن های مینی گلف، وودبال، کروکت و بهکاپ به استان فارس پس از قبول مسئولیت بنده بعنوان رئیس هیئت گلف استان فارس بود. با تلاش های انجام شده در حال حاضر هیئت از دفتر مستقل و ادوات و تجهیزات اداری و ورزشی در حد مکفی برخوردار است.
وی افزود: پیش از این تجهیزات وودبال درشیراز تولید می شد که در حدود ده ست هم به فدراسیون تحویل دادیم و تعدادی مالت وتوپ نیز وارد کردیم. تجهیزات بهکاپ وکروکت هم برای تمرین دراختیار داریم که با توجه به استقبال علاقمندان نیاز به افزایش میزان این ادوات است. با مساعدت شهرداری منطقه ۷ زمین وودبال با هزینه ای بیش از ۵۰ میلیون تومان درمساحتی حدود سه هزارمتر مربع ساخته شد که تمرینات و مسابقات داخل استان در آن زمین برگزار می گردد.درهمین زمین ۱۸ باکس مینی گلف ساخته شده که موانع روی باکسها بدلیل عدم هماهنگی های پیش آمده در شهرداری منطقه کارگذاشته نشده است .
لقمانی در مورد زمین گلف تمرینی استان فارس خاطرنشان کرد: ورزشکاران در حال حاضر در زمینی به نام برم شور که خارج ازشیراز قرار دارد، به تمرین می پردازند که استاندارد نیست. برای تمرینات گلف زمینی حدود ۴ هکتار درموقعیت مناسب نزدیک پالایشگاه شیراز درنظر داریم که مقرر است با رایزنی های آقای دکتر عزیزی ریاست فدراسیون با استانداری فارس این زمین در اختیار هیئت گلف استان قرار گیرد.
رئیس هیئت گلف استان فارس درباره‌ی زیر ساخت‌های گلف در این استان گفت: معتقدم هنوز راه زیادی تا بهبود زیرساخت‌ها داریم. باید سازمان‌های مختلف و مربوطه همکاری کنند و با ارائه راهکارها و با کمک همدیگر در توسعه ورزش گلف و رشته های زیر مجموعه فدراسیون در این استان کوشش نمائیم.
لقمانی تصریح کرد: با وجود همه کمبودها در حال حاضر سه نفر از اعضاء تیم ملی وودبال کشور از استان فارس هستند. همچنین دوسال پیاپی برگزارکننده مسابقات وودبال بانوان کشور بودیم. یک دوره کلاس مربیگری درجه ۳ گلف و وودبال با استقبال پرشور علاقمندان برگزار شد. سعی کردیم تا حد امکان در رویدادهای داخلی و کلاس های آموزشی حضور فعال داشته باشیم و در سال 97 دوبار نمایشگاه تجهیزات گلف درنمایشگاه ورزش فارس برگزارکردیم.
در پایان از فرصت استفاده می کنم و از آقای دکتر عزیزی ریاست محترم فدراسیون و آقای جمشیدی دبیر محترم جهت تشریف فرمایی به استان فارس دعوت می نمایم تا درجلسه ای با حضور مسئولین استانی بتوانیم گام مثبتی در جهت رشد و توسعه گلف در استان فارس برداریم.تاريخ  ارسال:يكشنبه 19 اسفند 1397 - 12:11

کد:118620-1401


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.