پنجشنبه 1 فروردين 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دبیر فدراسیون گلف بمناسب سال نو - تهران

»

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دکتر سلطانی فر به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ خورشیدی - تهران

»

سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است/ اصل را فرع و فرع را اصل کردن، اشتباه راهبردی است/ مردم را از لحاظ خدمات دولتی، در رفاه بیشتری قرار خواهیم داد/ - تهران

»

کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی است - تهران

»

جشنواره نوروزی فدراسیون گلف در برج میلاد تهران برپا شد - تهران

»

 
 


با حضور استاندار تهران، معاونان وزارت ورزش و جوانان و نمایندگان مجلس برگزار شد

تجلیل باشکوه از هیات های ورزشی استان تهران

مراسم تجلیل از هیات های ورزشی و مدال‌آوران تهرانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی 2018، روز سه‌شنبه 21 اسفندماه 97 در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف، در این مراسم که محسنی بندپی استاندار تهران، عبدالحمید احمدی معاون وزارت ورزش و جوانان، زهرا موسوی سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان، گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، موسوی و ذوالقدر نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، سردار قاسمی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران، مازیار ناظمی رئیس روابط عمومی و مرکزاطلاع رسانی وزارت ورزش و رباطی سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران حضور داشتند، از 9 مدال‌آور نابینا و کم بینا در بازی‌های پاراآسیایی، 14 مدال‌آور در بازی‌های پاراآسیایی 2018 و 14 مدال‌آور در بازی‌های آسیایی جاکارتا تجلیل شد. همچنین در ادامه این مراسم از 25 خانواده‌ شهید همکار در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، به مناسبت روز 22 اسفند که مصادف با روز تکریم شهداست، با اهدای لوح هایی، تجلیل شد.
شایان ذکر است، در این مراسم از امرالله کلانتری و آزاده رسایی منش،رئیس و نایب رئیس هیئت گلف استان تهران تجلیل بعمل آمد.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 22 اسفند 1397 - 15:07

کد:118626-1398


 

 
گزارش تصویریهفته سوم از مرحله نهایی لیگ برتر گلف آقایان کشور برگزار شد آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوپیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.