يكشنبه 7 آذر 1401


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


خسروی پناه؛ پیوستن بهكاپ به سازمان بین المللی ورزشهاي نوين و در حال توسعه از اهم فعالیت های انجمن در سال 97 است

سرپرست انجمن بهکاپ؛ فراهم کردن زمینه ورود مستعدین به حوزه بهکاپ حرفه ای از مهمترین برنامه های انجمن بهکاپ است.

افروز خسروی پناه سرپرست انجمن بهکاپ در گفتگو با پایگاه خبری فدراسیون گلف در مورد شرایط کنونی انجمن اظهارکرد: بهکاپ به دليل تنوع رشته هاي زير مجموعه آن و قابل دسترس بودن مكان هاي تمريني با استقبال عمومی همراه است و با توجه به آمارهای رسمی، در حوزه آموزش و مسابقات از شرایط مطلوبی برخوردار است.
سرپرست انجمن بهکاپ در خصوص میزان تجهیزات و فضای تمرینی بهکاپ در سطح استان ها گفت: در صورت همکاری هیاتهای محترم گلف استان های سراسر کشور ،آموزش بهکاپ رونق بیشتری خواهد داشت و در صورت تأمین اعتبار تجهیزات کافی نیز به استان ها ارسال می نمائیم.لازم بذکر است تجهیزات بهکاپ بدلیل اینکه در داخل کشور تولید می شوند به راحتی در دسترس علاقمندان است.
خسروی پناه برگزاری اولين دوره مسابقات قهرماني بهكاپر دانشجويان دانشگاههاي كشور را یکی از مهمترین فعالیت های انجمن بهکاپ برشمرد و افزود: برگزاری اولين فستيوال استعداد يابي زير ١٤ سال، برگزاری مسابقات حرفه اي قهرمانان كشور و مسابقات بهكاپر كشوري از اهم فعالیت های انجمن بهکاپ در سال 97 است.
همچنين وی خاطرنشان کرد: پیوستن بهكاپ به سازمان بین المللی ورزشهاي نوين و در حال توسعه، ثبت بهکاپ همدان بعنوان قطب آموزش بهکاپ درجهان همزمان با برگزاري چهلمين اجلاس جهاني گردشگري شهر همدان نیز دو اقدام مهم درکارنامه انجمن بهکاپ به شمار می آید.
سرپرست انجمن بهکاپ تصریح کرد: سال آینده در جهت توسعه آموزش مربیگری، داوری و برگزاری منظم مسابقات در حوزه قهرمانی و همگانی بهکاپ برنامه ریزی هایی انجام دادیم. در نظر داریم دوره مربیگری درجه ۳ بهکاپ را برای واجدین شرایط برگزار کنیم.همچنین برنامه ریزی کردیم که در سال 98 مسابقات قهرمانی کشور در رشته بهکاپ و بهکاپر و بهبال و بهكاپ ساحلي بصورت منسجم و هدفمند برگزار گردد.
افروز خسروی پناه در مورد استعدادیابی و برنامه انجمن برای پرورش استعدادهای کشف شده گفت: برگزاری دوره های آموزشی تکمیلی، فراهم کردن زمینه ورود مستعدین به حوزه بهکاپ حرفه ای از برنامه های اصلی انجمن بهکاپ است.
وی افزود: به اعتقاد بنده الزامی نمودن تشکیل کمیته های استانی در رشته های مینی گلف، بهکاپ، وودبال، کروکت نقش بسزایی در جهت رشد و توسعه رشته های زیر مجموعه در سطح استان ها دارد.
سرپرست انجمن بهکاپ در مورد فعالیت های اخیر فدراسیون اظهار کرد: فدراسیون در حال بستر سازی های لازم برای اهداف عالیه خود در حوزه های مختلف می باشد.ضمن تبریک سال جدید موفقیتهای روز افزونی را براي فدراسيون گلف جمهوری اسلامی ایران خواستارم.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 22 اسفند 1397 - 15:57

کد:118627-1401


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.