يكشنبه 7 آذر 1401


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸


به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف، در متن پیام نوروزی دکتر عزیزی آمده است:


” یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل والنهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال


توفیق خدمت به ‌جامعه ارزشمند ورزش گلف کشورم، افتخار بزرگی بود که به لطف خداوند متعال در سال ۱۳۹۷ نصیب اینجانب گردید .

بسیار خرسندم در سالی که گذشت با همدلی و اتحاد جامعه گلف به توفیقات ارزشمندی در راستای بخشی از اهداف دست یافتیم که حاصل حمایتهای وزارت متبوع و کمیته ملی المپیک،اعتماد اعضای محترم مجمع، کوشش روسای محترم هیاتهای استانها،پیشکسوتان ارجمند،مربیان زحمتکش ،ورزشکاران برومند و همکاران عزیزم در فدراسیون گلف بود که برای اجرای برنامه های تدوین شده تلاش نمودند و اگرچه هنوز با وضعیت مورد انتظار فاصله داریم، به یمن وجود جوانان شایسته ،برای عزت و سربلندی ورزش ایران در سال آتی، یکپارچه و یکدل با توکل بر خالق متعال و همت عالی خواهیم کوشید تا فدراسیون گلف را به سر منزل پیشرفت ، توسعه و عدالت ورزشی برسانیم.

در این بهار نو که مزین به ولادت امیرمؤمنان (ع) گردید، سربلندی قهرمانانمان را از خداوند متعال مسئلت دارم ،امیدوارم تلاش فرزندانمان به بار بنشیند و ثمره عزت و افتخار را به مردم شریف و بزرگ ایران تقدیم کنند.

انشا‌الله ‌در سال ۱۳۹۸ ؛ سال «رونق تولید »با تمسک به سلوک علوی ، و در راستای گام دوم انقلاب در همه ابعاد همگانی و قهرمانی شاهد توفیقات روز افزون صنعت و ورزش گلف باشیم .

خادم جامعه گلف ایران اسلامی؛
دکتر حمید عزیزیتاريخ  ارسال:پنجشنبه 1 فروردين 1398 - 16:27

کد:120625-1401


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.