سه شنبه 3 ارديبهشت 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

تغییر زمان برگزاری هفته آخر مسابقات لیگ برتر گلف آقایان کشور - خوزستان

»

3 روز تا مسابقات گلف جام دیپلمات ها/عملیات آماده سازی زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران - تهران

»

مسابقه بهکاپ بانوان در شهرستان رشت برگزار شد - تهران

»

نتایج هفته پنجم مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر باشگاههای گلف کشور اعلام شد - خوزستان

»

۶ روز تا جام گلف دیپلمات ها/ ارائه گزارش اعضاء ستاد برگزاری مسابقات - تهران

»

برگزاری مسابقات بهكاپر استان تهران - تهران

»

هفته نخست از دور برگشت مرحله نهایی لیگ برتر باشگاه های گلف کشور برگزار شد - خوزستان

»

 
 


ولی خانی؛ جشنواره نوروزی فدراسیون گلف با استقبال پرشور هموطنان گرامی همراه است

توضیحات مدیر حوزه ریاست فدراسیون از روند برگزاری جشنواره نوروزی فدراسیون گلف در برج میلاد تهران

عباس ولی خانی مشاور رئیس و مدیر حوزه ریاست فدراسیون در گفتگو با پایگاه خبری فدراسیون گلف در مورد روند برگزاری جشنواره نوروزی اظهار کرد؛ به منظور معرفی گلف و رشته های تابعه فدراسیون از تاریخ دوم فروردین ماه ۹۸ در برج میلاد تهران جشنواره نوروزی فدراسیون برپا شد. در این جشنواره که با استقبال پرشور بازدیدکنندگان همراه است، هموطنان گرامی می توانند از فرصت آموزش رایگان گلف و رشته های وودبال، کروکت، بهکاپ و مینی گلف بهره مند گردند.
ولی خانی ضمن ابراز همدردی با مردم زیاندیده در حوادث اخیر جاری شدن سیل در برخی استان های کشور افزود: متأسفانه در چند روز گذشته ملت ایران اسلامی شاهد وقوع حادثه جاری شدن سیل در برخی از استان های کشور بود ، در تهران هم بدلیل شرایط نامناسب جوی و بارش شدید باران مجبور به اعلام تعطیلی جشنواره شدیم که با مساعد شدن هوا از روز گذشته پذیرای علاقمندان هستیم.
ضمن تسليت به خانواده جانباختگان و آرزوی سلامتی برای مصدومان و خسارت ديدگان، امیدوارم همواره شاهد بارش باران رحمت الهی به دور از حوادث اینچنینی باشیم.
مشاور رئیس فدراسیون در مورد اهداف برگزاری جشنواره خاطر نشان کرد: این جشنواره با هدف معرفی گلف و رشته های تابعه فدراسیون به هم میهنان محترم راه اندازی شد، علاقمندان پس از کسب آموزش های لازم می توانند رشته مورد علاقه خود را انتخاب و با معرفی به هیئت های استانی و انجمن های متبوع ضمن بهره مندی از آموزش های تکمیلی بتوانند همواره در کنار خانواده به رشته مفرح گلف بپردازند.
وی افزود: جا دارد از توجه و حمایت جناب آقای دکتر عزیزی رئیس فدراسیون و اعضا تیم اجرایی جشنواره جهت همیاری در راه اندازی جشنواره نوروزی فدراسیون گلف تشکر نمایم.

ولی‌خانی گفت: در پایان باطلاع هموطنان گرامی میرسانم، این جشنواره تا تاریخ ۱۶ فروردین ماه همه روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب در برج میلاد تهران در حال برگزاری است.تاريخ  ارسال:پنجشنبه 8 فروردين 1398 - 11:51

کد:120628-1398


 

 
گزارش تصویریرقابت های گلف جام پیشکسوتان بالای ۶۰ سال آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گورئیس فدراسیون: گلف «اسلامی ترین» رشته در بین ورزش های مدرن است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.