يكشنبه 7 آذر 1401


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


دلاوری؛ تقویت منابع مالی و زیرساخت ها از اهم برنامه های سال جدید است

رضا دلاوری رئیس هیئت گلف استان قم در گفتگو با پایگاه خبری فدراسیون گلف خاطرنشان کرد: نزدیک به صد گلفر در قم بصورت رسمی در حال آموزش و تمرین هستند و خوشبختانه این استان از پتانسیل بالایی برخوردار است اما متناسب با میزان استعدادها از امکانات و فضای کافی آموزشی برخوردار نیست. قهرمانان ورزشی از دل مناطق محروم بیرون می‌آیند و سعی ما بر این است با بالابردن سرانه فضای ورزشی در این مناطق این حوزه را تقویت کنیم و با در اختیار دادن زیر ساخت به مقوله استعداد یابی گلف در این مناطق ورود کنیم.
دلاوری با تاکید بر طبیعت منحصر بفرد استان قم، اظهارکرد؛ این استان با وجود کویری بودن و داشتن آب و هوایی گرم و خشک اما دارای مکان هایی بکر و خوش آب و هوا نیز هست و توسعه ورزش گلف می تواند علاوه بر جذب مردم استان به این رشته موجبات گسترش صنعت توریسم و گردشگری را فراهم نماید.
وی افزود: وضعیت زمین گلف خاکی محدوده بوستان غدیر قم نامشخص است و امیدواریم شهرداری قم برای تخصیص و نوسازی این زمین گلف مساعدت لازم را داشته باشد.
رئیس هیئت گلف استان قم در مورد اهم فعالیت های هیئت در سال 97 خاطرنشان کرد: طبق آمار رسمی منتشر شده از سوی فدراسیون گلف هیئت گلف استان قم از نظر میزان مشارکت در مسابقات رسمی فدراسیون در جایگاه چهارم قرار گرفت. حضور در مسابقات سوپر لیگ، جام جهان نما ، میزبانی جشنواره بهکاپ زیر 14 سال کشور و برگزاری جشنواره زوج های جوان و تجلیل از مقام آوران سال های 95 و 96 از اهم فعالیت های هیئت در سال 97 است.
همچنین وی تصریح کرد: تقویت منابع مالی و زیرساخت ها ، برگزاری لیگ مینی گلف بانوان کشور و ساماندهی زمین های مینی گلف ورزشگاه شهید حیدریان و مجموعه ورزشی جواد الائمه را میتون از برنامه های در دست اقدام هیئت برای سال 98 نام برد.
رضا دلاوری در مورد میزان فعالیت انجمن های تابعه در سطح استان قم گفت: در رشته های وودبال، بهکاپ و مینی گلف در حال حاضر فعال هستیم. برای شروع به فعالیت کروکت نیز برنامه ریزی های لازم انجام شده که انشالله در سال آینده محقق می گردد.
وی تصریح کرد: قهرمانی در مسابقات بهکاپ قهرمانی کشور در دو بخش آقایان و بانوان، قهرمان کشور در رشته ی مینی گلف در دو بخش تیمی و انفرادی و حضور آقای علی ملک لی نماینده استان قم در ترکیب تیم ملی وودبال کشور و کسب مدال طلا در مسابقات جهانی 2018 تبریز بخشی از افتخارات کسب شده توسط هیئت در سال 97 است.
رئیس هیئت گلف استان قم با اشاره به اهمیت پیگیری فدراسیون جهت احداث زمین افزود: پیگیری و حمایت فدراسیون از ارگان های دولتی بخصوص منابع طبیعی جهت احداث زمین در استان قم و حضور ریاست محترم فدراسیون آقای دکتر عزیزی در نشست صمیمانه با بازیکنان، مربیان، مسئولین هیئت گلف استان قم نشان از توجه ایشان به پیشرفت گلف در سطح استان ها است.
دلاوری در پایان دیدار با استاندار قم و برخی از علماء در سفر یک روزه ریاست فدراسیون به استان قم را عملکرد مثبت فدراسیون در دوره جدید برشمرد و خاطرنشان کرد: دیدار با آیت الله شهرستانی جهت برخورداری از حمایت های معنوی ایشان از ورزش گلف و همچنین برگزاری مسابقات کشوری در سبکی متفاوت از آنچه تاکنون برگزار میشده را از نقاط قوت فدراسیون در دوره جدید مدیریتی برشمرد .تاريخ  ارسال:يكشنبه 18 فروردين 1398 - 11:22

کد:121633-1401


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.