يكشنبه 7 آذر 1401


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


رئیس انجمن وودبال: کسب کرسی آسیایی ایران، از برنامه های مهم انجمن در سال 98 است

سعیدی؛ وودبال نیاز به فضای وسیعی ندارد و پرهزینه‌ نیست / از نظر تجهیزات در تولید لوازم وودبال به خودکفایی رسیدیم .

محمد مهدی سعیدی رئیس انجمن وودبال در گفتگو با پایگاه خبری فدراسیون گلف در مورد وضعیت کنونی انجمن اظهار کرد: خوشبختانه انجمن وودبال طبق برنامه ریزی های از پیش تعیین شده در حال پیشروی است . در سال 97 میزبان مسابقات اوپن بین المللی در شهر تبریز بودیم که با استقبال مسئولین فدراسیون جهانی و آسیایی وودبال مواجه شد. بمنظور بروزرسانی علم مربیان و داوران و همچنین تزریق نیروی تازه نفس به عرصه ی وودبال کشور دو دوره مربیگری و داوری درجه 3 در استان های سمنان و همدان برگزار شد. علاوه بر آن بالغ بر 30 دوره ی آموزش مقدماتی وودبال با همت مربیان مجرب انجمن در سطح کشور برگزار شد. بطور کلی شرایط انجمن رضایت بخش است با قدرت تلاش می کنیم تا با واکاوی نقاط ضعف موجود به شرایط مطلوب دست یابیم.
سعیدی برنامه ریزی بمنظور کسب کرسی آسیایی ایران را از برنامه های مهم انجمن در سال 98 دانست و در این مورد اظهار کرد: می توانیم با رایزنی با مسئولین فدراسیون آسیایی و پس‌از اجماع نظر اعضا مجمع عمومی فدراسیون آسیایی وودبال، مرکز توسعه و نشر وودبال در غرب آسیا و خاورمیانه به انجمن وودبال ایران محول نماییم. پیش از این انجمن وودبال بمدت یکسال حائز کرسی نایب رئیسی وودبال آسیا بود و هم‌اکنون عضویت در کمیته اجرایی فدراسیون آسیایی وودبال را در اختیار دارد که با رایزنی های صورت گرفته در آینده نزدیک شاهد بسط و توسعه کرسی های بین المللی وودبال کشور خواهیم بود.
همچنین وی افزود: رسالت وودبال ایران ایجاد رابطه مطلوب و مثمرثمر‌ بمنظور فعالسازی کشورهای بیشتر در حوزه غرب آسیا و نیز برقراری ارتباط با شورای المپیک آسیا جهت ورود وودبال به بازی های آسیایی خواهد بود که هم اکنون تنها بخش ساحلی وودبال از رشته های رسمی در بازی های آسیایی ساحلی است.
محمد مهدی سعیدی با اشاره به ظرفیت بالقوه وودبال در جذب اسپانسر و همگانی بودن این رشته خاطر نشان کرد: این رشته نیاز به فضای وسیعی ندارد و پرهزینه‌ نیست که امکانات آنچنانی لازم داشته باشد و از نظر تجهیزات نیز در تولید لوازم وودبال به خودکفایی رسیدیم . این ورزش ترکیبی از گلف و چوگان است که تمام ابزار و وسایل آن از چوب تهیه شده و در عین سادگی قوانین و بازی آن، از قابلیت دسترسی بالایی برای همه افراد جامعه برخوردار است.
همچنین وی گفت: بطور کلی در وودبال فعالیت‌های خوبی انجام شده است که برای مثال میتوان به برگزاری 5 دوره مسابقات قهرمانی کشور و فعالسازی ۱۳ کمیته استانی اشاره کرد . همچنین ۳۰۰ ورزشکار مرد و زن در این رشته به صورت سازمان یافته فعالیت می‌نمایند. یک دوره کارگاه بین المللی در سال۹۳، 3دوره مربیگری درجه ۳ و دو دوره آموزش داوری درجه۳ برگزار گردیده که در سال آینده هم این روال ادامه خواهد یافت.
رئیس انجمن وودبال در مورد عملکرد فدراسیون در دوره جدید عنوان کرد: مدت زمان 6 ماه برای قضاوت عملکرد کلی دوره جدید ریاست کافی نیست ولی با توجه به برگزاری هشت دوره مسابقات قهرمانی کشور و المپیاد استعدادیابی در رده های سنی مختلف و همچنین برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فعالیت های مؤثری است که در این مدت کوتاه انجام شده و نویدبخش آینده روشن گلف و انجمن های زیر مجموعه فدراسیون است.تاريخ  ارسال:يكشنبه 25 فروردين 1398 - 09:32

کد:123635-1401


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.