يكشنبه 7 آذر 1401


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


عزیزی در گفت‌وگو با میزان:

گلف ایران در حال احیا است/ تنها فدراسیون المپیکی هستیم که زمین استاندارد نداریم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف، حمید عزیزی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص رقابت‌های گلف جام دیپلمات‌ها که قرار است روز جمعه هفته جاری برگزار شود، اظهار داشت: رقابت‌های گلف جام دیپلمات‌ها یادواره مرحوم شهباز حسین‌پور با شرکت دیپلمات‌ها، سفرا و نماینده‌‌های کشورهای خارجی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: برای اینکه در گلف مخاطب بیشتری داشته باشیم نیاز به برگزاری چنین رویدادهایی است. در تمام دنیا بیشتر دیپلمات‌ها به ورزش گلف می‌پردازند و حتی بسیاری از مذاکرات خود را در زمین گلف انجام می‌دهند. ما دو برنامه دیگر را نیز در این خصوص دنبال می‌کنیم. اول اینکه قصد داریم برای دیپلمات‌های خارجی که آشنایی با گلف ندارند دوره‌های آموزشی برگزار کنیم و همچنین به وزارت امور خارجه پیشنهاد دادیم کسانی که قرار است به عنوان سفیر و نماینده ایران به کشورهای خارجی بروند با گلف آشنا شوند و این ورزش را یاد بگیرند.

رئیس فدراسیون گلف در مورد وضعیت فعلی گلف ایران گفت: گلف ایران در حال احیا است. سعی می‌کنیم با کمک خانواده گلف ایران مسیر پیشرفت این رشته را هموار کنیم. متاسفانه وضعیت زیرساخت‌های گلف ایران خوب نیست. ما تنها فدراسیون المپیکی هستیم که حتی یک زمین استاندارد هم نداریم. زمین مجموعه ورزشی انقلاب هم غیراستاندارد است و ما با این شرایط به کار خود ادامه می‌دهیم. همین موضوع باعث می‌شود نتوانیم میزبان مسابقات بین المللی باشیم.

عزیزی در خصوص اینکه بودجه فدراسیون‌های نسبت به سال قبل کمتر می‌شود، خاطرنشان کرد: از همان ابتدا هم چشم ما به دست وزارت ورزش نبوده و نمی‌خواهیم به بودجه این وزارتخانه متکی باشیم. تلاش کردیم زمینه را برای جذب اسپانسر فراهم کنیم. در همین خصوص هزینه‌های جام دیپلمات‌ها توسط بخش خصوصی پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/تاريخ  ارسال:سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 - 16:43

کد:125648-1401


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.