يكشنبه 26 خرداد 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

عملکرد هدفمند و قوی بخش فنی فدراسیون در اردوی حاضر /فدراسیون نگاه ویژه به گلف بانوان دارد -

»

عملکرد هدفمند و قوی بخش فنی فدراسیون در اردوی حاضر /فدراسیون نگاه ویژه به گلف بانوان دارد -

»

جلسه مشترک رییس فدراسیون گلف مدیر کل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد -

»

جلسه مشترک رییس فدراسیون گلف مدیر کل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد -

»

قضاوت جمشیدی در فینال مسابقات استروک پلی انفرادی یازدهمین مسابقات آسیایی وودبال -

»

قضاوت جمشیدی در فینال مسابقات استروک پلی انفرادی یازدهمین مسابقات آسیایی وودبال -

»

نازنین شهرکی کاپیتان تیم ملی گلف بانوان بالای 18 سال شد -

»

 
 


رایزنی کمیته بهکاپ همدان با دانشگاه سلیمانیه عراق

کمیته بهکاپ همدان با دانشگاه سلیمانیه عراق در خصوص راه اندازی بهکاپ در اقلیم کردستان عراق به توافق رسیدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، طی رایزنی کمیته بهکاپ استان همدان با دانشگاه سلیمانیه عراق مقرر گردید بزودی بهکاپ در اقلیم کردستان عراق راه اندازی شود.

علی اصغر سالوند رئیس هیئت گلف استان همدان بیان کرد : بنابر دعوت دانشگاه سلیمانیه عراق پس از هماهنگی و تعاملات لازم، محمد علی قاسمی مسئول کمیته بهکاپ همدان را جهت مذاکره و گفتگو با مسئولان دانشگاه به سلیمانیه اعزام نموده و با توجه به این که شهر همدان از جاذبه ها و پتانسیل های مختلف و متعدد تاریخی ، طبیعی و گردشگری برخوردار است و همچنین با توجه به ثبت شهر همدان به عنوان قطب آموزش بهکاپ در جهان با تمام توان دنبال اجرایی کردن آن هستیم و امیدواریم بتوانیم نقش بسزایی در راستای گسترش گردشگری ورزشی ایفا نمائیم .

همچنین قاسمی نیز از نتایج این نشست اظهار رضایتمندی کرد و گفت : دکتر دیار محمد صدیق رییس دانشگاه سلیمانیه که یکی از بزرگترین دانشگاه های کشور عراق می باشد همکاری کامل خود را جهت برگزاری کارگاه آموزش بهکاپ در دانشگاه اعلام کرد و با توجه به این که وی رییس فدراسیون ورزش های دانشجویی عراق نیز می باشد در رابطه با راه اندازی و گسترش تدریجی بهکاپ در سایر شهر های عراق نیز قول مساعد داد .

دکتر دیار محمد صدیق با استقبال خوب از این موضوع و بیان این مطلب که امسال توسط موسسه پالو ایتالیا مورد ارزیابی قرار خواهیم گرفت اظهار کرد احداث زمین تخصصی بهکاپ و راه اندازی آن در دانشگاه می تواند در کسب رتبه ای به مراتب بالاتر از سایر دانشگاه ها تاثیر خوبی داشته باشد .
در انتها به رسم یادبود تمبر اختصاصی کمیته بهکاپ استان همدان به رئیس دانشگاه سلیمانیه تقدیم گردیدتاريخ  ارسال:شنبه 21 ارديبهشت 1398 - 11:13

کد:129671-1398


 

 
گزارش تصویریاردوی تیم ملی بانوان زیر ۱۸ سال_ مجموعه ورزشی انقلاب تهران آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.