يكشنبه 27 بهمن 1398


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


مدیر روابط بین الملل فدراسیون گلف به کمیته ملی المپیک منتقل شد

محمدمهدی سعیدی، رییس انجمن وودبال و مدیر امور بین الملل فدراسیون گلف پس از پیوستن به کمیته ملی المپیک از سمتهای خود استعفا داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف؛ محمدمهدی سعیدی، پس از حضور ۸ ساله در فدراسیون بعنوان مدیر امور بین الملل و حضور در انجمن وودبال بعنوان رئیس، نائب رئیس و رییس کمیته آموزش انجمن در بازه های زمانی مختلف، بعلت حضور در کمیته ملی المپیک بعنوان مدیر سایت بین الملل و مترجم حوزه ریاست روز گذشته با اهالی گلف و وودبال خداحافظی کرد.
گفتنی است، دکتر حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف ضمن موافقت با استعفای ایشان، محمد مهدی سعیدی را به عنوان مشاور امور بین الملل فدراسیون منصوب نمود. وی از نیروهای متخصص و باتجربه فدراسیون‌گلف بود که با تصمیم و دستور ریاست محترم کمیته ملی المپیک پس از همکاری مثبت با نهاد مذکور جهت حضور تمام وقت دعوت به کار گردید.
فدراسیون گلف کشور ضمن تبریک، برای ایشان در تمامی مراحل زندگی آرزوی موفقیت دارد.تاريخ  ارسال:يكشنبه 22 ارديبهشت 1398 - 11:52

کد:129673-1398


 

 
گزارش تصویریحضور تیم ملی نوجوانان زیر 18 سال گلف در مسابقات بین المللی بنگلادش آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوبرای حضور در المپیک ۲۰۲۲ جوانان برنامه ریزی می کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.