پنجشنبه 15 خرداد 1399


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


دیدار رییس هیات گلف استان هرمزگان با معاونت برنامه ریزی وتوسعه منابع اداره بنادر و دریانوردی کشور


رییس هیات گلف استان هرمزگان با معاون برنامه ریزی وتوسعه منابع اداره بنادر و دریانوردی کشور دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از هیئت گلف استان هرمزگان؛ بیژن شبانکاره رئیس هیئت گلف استان هرمزگان به دیدار منصور آرامی معاون برنامه ریزی وتوسعه منابع اداره بنادر و دریانوردی کشور رفت.
معاون برنامه ریزی وتوسعه منابع اداره بنادر و دریانوردی کشورگفت: آمادگی حمایت از گلف را داریم و با توجه به رویکرد ما که افزایش تحرک و تندرستی در بین جوانان است ، همواره از توسعه ورزش استقبال می کنیم.
وی افزود: ورزش گلف در هرمزگان نوپا است و این یک مزیت برای کسانی خواهد بود که از ابتدا وارد این ورزش می شوند زیرا خیلی سریع پیشرفت میکنند.
آرامی اظهار داشت: با توجه به ساحلی بودن استان هرمزگان و به دلیل مهاجر پذیری بالا و همچنین حضور گردشگران خارجی این ورزش می تواند خود باعث جذب گردشگرهای خارجی و داخلی به این استان ساحلی باشد.
همچنین وی خاطرنشان کرد: ما از ظرفیت اداره بنادر و دریانوردی در جهت توسعه این ورزش حمایت خواهیم کرد.
بیژن شبانکاره در ادامه این دیدار ضمن ارائه گزارش عملکرد هیات گلف استان هرمزگان گفت: با توجه به نگاه مثبت مدیران اداره بنادر به این ورزش امیدواریم قدم های مثبتی در توسعه این ورزش برداشته شود.تاريخ  ارسال:سه شنبه 24 ارديبهشت 1398 - 10:07

کد:130673-1399


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.