شنبه 21 تير 1399


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


توسط هیئت گلف استان همدان

یک دوره کارگاه آموزش مینی گلف برگزار گردید

به همت هیئت گلف استان همدان یک دوره کارگاه آموزش مینی گلف در سایت تخصصی شهید شمسی پور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از هیئت گلف استان همدان، کارگاه آموزش مینی گلف با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان همدان در سایت تخصصی مینی گلف مجموعه ورزشی سردار شهید شمسی پور برگزار گردید .
علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف استان همدان بیان کرد : این کارگاه در بخش بانوان و با شرکت پنجاه نفر از دبیران و آموزگاران تربیت بدنی مدارس ناحیه یک همدان برگزار شد که در بخش تئوری پس از ارائه توضیحاتی درباره تاریخچه مینی گلف خصوصیات و ویژگی های آن به شرکت کنندگان ارائه گردید.
وی با بیان اینکه این آموزش ها در چارچوب تفاهم نامه بین هیات گلف و آموزش و پرورش استان اجرا شد افزود: بر اساس این تفاهم نامه تمامی علاقه مندان تحت آموزش مداوم قرار می گیرند تا ضمن تمرین و برنامه ریزی لازم برای حضور در مسابقات آماده شوند.تاريخ  ارسال:شنبه 28 ارديبهشت 1398 - 10:19

کد:131673-1399


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.