يكشنبه 26 خرداد 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

عملکرد هدفمند و قوی بخش فنی فدراسیون در اردوی حاضر /فدراسیون نگاه ویژه به گلف بانوان دارد -

»

عملکرد هدفمند و قوی بخش فنی فدراسیون در اردوی حاضر /فدراسیون نگاه ویژه به گلف بانوان دارد -

»

جلسه مشترک رییس فدراسیون گلف مدیر کل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد -

»

جلسه مشترک رییس فدراسیون گلف مدیر کل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد -

»

قضاوت جمشیدی در فینال مسابقات استروک پلی انفرادی یازدهمین مسابقات آسیایی وودبال -

»

قضاوت جمشیدی در فینال مسابقات استروک پلی انفرادی یازدهمین مسابقات آسیایی وودبال -

»

نازنین شهرکی کاپیتان تیم ملی گلف بانوان بالای 18 سال شد -

»

 
 


کلانتری:

تنها راه پیشرفت گلف آموزش و توسعه این رشته است/فعال بودن انجمن های فدراسیون در تهران

امرالله کلانتری رئیس هیات گلف استان تهران در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون گلف در خصوص شرایط این رشته ورزشی در این استان گفت:خوشبختانه استان تهران یکی از استان های فعال ورزش گلف است و علاقه مندان زیادی مایل به حضور در این رشته ورزشی را پذیراست.

وی ادامه داد:هیات گلف استان تهران با تمامی برنامه های فدراسیون هماهنگی داشته و با توجه به این که در تهران فضای آموزشی و زمین گلف وجود دارد در صورتی که تجهیزات بیشتر و فضای مخصوص به هیات داشته باشیم می توانیم میزان فعالیت های خود را افزایش دهیم.

رئیس هیات گلف تهران ادامه داد:هیات گلف استان آموزش و توسعه این رشته ورزشی را آغاز کرده و تاکنون 60 نفر به مجموعه گلف استان اضافه شده اند.

کلانتری اظهار داشت:خوشبختانه هیات تهران در تمامی برنامه ها و مسابقات اعلام شده از سوی فدراسیون اعلام حضور کرده و حضوری فعال داشته است.

کلانتری با بیان اینکه انجمن های زیر مجموعه فدراسیون گلف همگی در استان تهران فعال هستند گفت:این انجمن ها در حد مقدورات نسبت به آموزش و مسابقات داخلی استانی فعالیت می کنند.


وی افزود:استقرار هیات در مجموعه ورزشی انقلاب و تجهیز آن از جمله فعالیت هایی است که از زمان بر عهده گرفتن مسئولیت این رشته ورزشی انجام شده است.

کلانتری با بیان این که هیات تهران میزبان جشنواره استعدایابی گلف بوده است اظهار داشت:برگزاری دوره های آموزشی برای بانوان و آقایان ،برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و همگانی در راستای فدراسیون گلف و توسعه گلف از جمله فعالیت های سال گذشته این هیات است.


وی گفت:تنها راه برای پیشرفت گلف آموزش و توسعه این رشته ورزشی است و هیات گلف استان تهران در سال 98 برنامه های بسیاری در این خصوص دارد .

کلانتری ادامه داد:با تداوم برنامه های تمرینی و آموزشی و در اختیار قرار گرفتن زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب از بخش خصوصی به فدراسیون گلف میتوان در زمینه پیشرفت این رشته ورزشی موفق بود.تاريخ  ارسال:سه شنبه 21 خرداد 1398 - 10:35

کد:136713-1398


 

 
گزارش تصویریاردوی تیم ملی بانوان زیر ۱۸ سال_ مجموعه ورزشی انقلاب تهران آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.