شنبه 8 آذر 1399


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


دکتر عزیزی:

برای میزبانی مسابقات بین‌المللی مینی‌گلف درخواست رسمی می‌دهیم/ استفاده از مربی خارجی شروطی دارد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف دکتر حمید عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره میزبانی رقابت‌های بین‌المللی مینی گلف در سال آینده میلادی اظهار داشت: ما در این باره مذاکراتی را با فدراسیون جهانی کرده بودیم و به صورت شفاهی هم با این موضوع موافقت شده بود. در همین خصوص موضوع در هیئت رئیسه فدراسیون طرح و مقرر شد که درخواست رسمی و کتبی برای این میزبانی به فدراسیون جهانی ارائه شود.

وی با اشاره به تلاش برای اعزام گلف‌بازان به مسابقات جهانی مینی گلف در مهر ماه به کشور چین، درباره برگزاری مجمع عمومی فدراسیون گفت: یکی از نکات جالب فدراسیون از مهر ماه سال گذشته به بعد برگزاری کجامع سال‌های 95، 96 و 97 است. در واقع ما مجمع 95 و 96 را یکجا برگزار کردیم و قرار است مجمع سال 97 را نیز اواخر تیر یا اوایل مرداد برگزار کنیم.

رئیس فدراسیون گلف درباره فعالیت این فدراسیون در رده‌های سنی مختلف عنوان کرد: به جز گلف که رشته اصلی است، خوشبختانه انجمن‌های سایر رشته‌ها فعالیت‌های خوبی دارند. ما در همین راستا برنامه‌ جدی برای رده‌های مختلف سنی داریم و بر همین اساس نیز سرمربیان رده‌های مختلف را منصوب کردیم. همچنین قرار است با مذاکراتی که داشتیم، امسال مسابقات مینی گلف در المپیاد استعدادیابی حضور خواهد داشت که برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته است.

عزیزی در پاسخ به این سوال که آیا شرایط برای استفاده از مربیان خارجی مهیا است یا خیر؟ گفت: در این باره باید شروطی محقق شود؛ شرط اول آن است که باید زمینه لازم برای بهره‌وری کامل از تجربه این مربیان را فراهم کنیم تا حضور آنها به صورت نمایشی نباشد. نکته دوم آن است که باید پتانسیل مربیان داخلی را بالفعل کنیم و در جایی که دیگر امکانش نبود، از مربی خارجی بهره ببریم. نکته سوم نیز آن است که استفاده دائمی از مربیان خارجی ضرورت ندارد. در واقع می‌توانیم این مربیان را برای یک زمان مشخص یعنی چند روز یا چند هفته به ایران بیاوریم تا هم بازیکنان را آموزش بدهد و هم فرصت یادگیری برای مربیان داخلی فراهم باشد.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 22 خرداد 1398 - 09:19

کد:136720-1399


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.