شنبه 8 آذر 1399


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


سالوند در گفتگو با ایرنا:

ترویج ورزش گلف در بوستان های همدان/با برگزاری دوره‌های آموزشی گسترده نسبت به استعدادیابی این رشته اقدام کنیم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،علی اصغر سالوند روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و لزوم اطلاع رسانی بهتر پیرامون ویژگی‌های منحصربه فرد ورزش گلف، دوره‌های آموزشی و تمرینی گسترده را در سطح پارک‌ها و بوستان‌ها اجرایی می‌کنیم.

وی اضافه کرد: امروزه ورزش گلف در دسترس تمامی اقشار مختلف جامعه قرار دارد و سعی داریم با برگزاری دوره‌های آموزشی گسترده نسبت به استعدادیابی و شناسایی نخبه‌ها اقدام کنیم.

سالوند بیان کرد: این ورزش از ظرفیت‌های بالقوه در سطح استان برخوردار است و هدف ما افزایش کیفی و کمی ورزشکاران به ویژه در فصول غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان خواهد بود.

رئیس هیات گلف همدان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی سطح استان در راستای ترویج این رشته ورزشی، خاطرنشان کرد: هدف ما ترغیب جامعه به ورزش به ویژه رشته گلف و افزایش آمار ورزشکاران است.

وی با تاکید بر اهمیت غنی سازی اوقات فراغت نونهالان، نوجوانان و جوانان در فصل تابستان گفت: این اقدام در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی ضروری است و با امکانات موجود در راستای جذب آنان به ورزش اقدام می‌کنیم.

سالوند آمادگی همدان برای برگزاری میزبانی‌های سطح ملی را اعلام کرد و گفت: با ارسال نامه رسمی به فدراسیون آمادگی خود را برای میزبانی دوره‌های مربیگری و مسابقات ملی اعلام کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: در صورت حمایت‌های لازم می‌توانیم سکوهای قهرمانی در رشته گلف را تصاحب کنیم چرا که از استعدادهای نخبه برخوردار هستیم.

سالوند با اشاره به امکانات مجهز سایت اختصاصی مینی گلف همدان گفت: این فضا بهترین شرایط را برای برگزاری دوره‌های آموزشی و حتی مسابقه‌ای را مهیا ساخته است.

هم اینک بیش از یکصد ورزشکار در رشته گلف همدان فعالیت دارند.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 22 خرداد 1398 - 10:13

کد:136723-1399


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.