يكشنبه 26 خرداد 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

عملکرد هدفمند و قوی بخش فنی فدراسیون در اردوی حاضر /فدراسیون نگاه ویژه به گلف بانوان دارد -

»

عملکرد هدفمند و قوی بخش فنی فدراسیون در اردوی حاضر /فدراسیون نگاه ویژه به گلف بانوان دارد -

»

جلسه مشترک رییس فدراسیون گلف مدیر کل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد -

»

جلسه مشترک رییس فدراسیون گلف مدیر کل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد -

»

قضاوت جمشیدی در فینال مسابقات استروک پلی انفرادی یازدهمین مسابقات آسیایی وودبال -

»

قضاوت جمشیدی در فینال مسابقات استروک پلی انفرادی یازدهمین مسابقات آسیایی وودبال -

»

نازنین شهرکی کاپیتان تیم ملی گلف بانوان بالای 18 سال شد -

»

 
 


کوروش محمدی:

بزرگترین هدف ما استعداد یابی است/برنامه ریزی برای راه اندازی سه سایت مینی گلف در اصفهان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،کورش محمدی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا در خصوص هیئت گلف استان اصفهان اظهار کرد: به تازگی موفق شده ایم ساختار مدیریتی هیئت گلف را تغییر دهیم، بخش های مختلف آن را از حالت غیر فعال خارج کنیم و به سمت یک مجموعه فعال سوق پیدا کنیم.همچنین دفتر هیئت گلف بازگشایی شده و سایت های استعداد یابی را راه اندازی کردیم. هدف اول و بزرگ ما استعداد یابی از بین جوانان و نوجوانان است که به این رشته علاقه دارند.


رییس هیئت گلف استان اصفهان با بیان اینکه در فکر تهیه زیر ساخت ها و امکانات لازم برای هیئت هستیم، تصریح کرد: تمهیدات لازم برای افرادی که با استعدادیابی به این رشته وارد می شوند را پیش بینی کرده ایم و قصد داریم تجهیزات لازم را خریداری کنیم. ترمیم و پاکسازی زمین، مشکلات رفاهی و کمبود امکانات را حل کرده ایم و به دنبال رفع مشکل زمین اصلی در ورزشگاه نقش جهان هستیم.


محمدی در خصوص برگزاری کلاس های آموزشی، خاطر نشان کرد: چند مسابقه برای آماتور ها پیش بینی کرده ایم تا جذابیت این رشته را افزایش دهیم. تقویم مسابقات در لیگ برتر را اعلام کرده ایم و درحال تشکیل تیم ها هستیم. برگزاری کلاس های آموزش مربی گری و بازی گلف را برای آقایان و بانوان بعد از ماه رمضان داریم.وی اضافه کرد: قصد داریم دو الی سه سایت مینی گلف در سطح شهر با مشارکت برخی از نهاد ها و سرمایه گذاران داخلی برای استفاده مردم ایجاد کنیم.


رییس هیئت گلف استان اصفهان با اشاره به اینکه گلف نسبت به رشته های ورزشی دیگر رشته ناشناخته ای است تاکید کرد: از جسوی فدراسیون و مسئولین مربوط به این رشته در گذشته توجه چندانی صورت نمیگرفت اما در دوره مدیریت دکتر عزیزی و برنامه ریزی های فدراسیون در حال حاضر با راه اندازی و فعال نمودن گلف در شهرستانها به دنبال گسترش گلف در استان هستیم.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 22 خرداد 1398 - 11:52

کد:137712-1398


 

 
گزارش تصویریاردوی تیم ملی بانوان زیر ۱۸ سال_ مجموعه ورزشی انقلاب تهران آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.