جمعه 26 مهر 1398


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


جلسه مشترک رییس فدراسیون گلف مدیر کل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف جلسه مشترک دکتر حمید عزیزی رییس فدراسیون گلف و ایرج رحمانی مدیر کل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان در فدراسیون گلف بر گزار شد.

در این جلسه بین طرفین در خصوص وضعیت هیاتهای گلف استانها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در این جلسه دکتر عزیزی گفت:تا پیش از این 25 استان دارای هیات گلف بودند و شش استان در کشور فاقد هیات گلف بودند که برای تشکیل هیات شش استان خراسان شمالی ، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، کردستان، یزد و بوشهر اقدام کرده ایم.


وی ادامه داد: پیگیر فعال سازی هیات گلف در 6 استان مذکور هستیم که در این راستا سرپرستان گلف هیات استانهای خراسان شمالی و کهگلیویه بویر احمد تعیین شدند.

رییس فدراسیون گلف با بیان این که هم اکنون علاوه بر هیات جزیره کیش 27هیات فعال گلف را در استان های سراسر کشور داریم اظهار داشت:در صدد هستیم علاوه بر فعال سازی هیاتها در همه استانها، انجمنها را نیز در قالب کمیته های مربوطه در همه استانها معرفی و فعال کنیم،همچنین در ادامه این مسیر در اینده نزدیک به دنبال تشکیل هیات شهرستانها نیز خواهیم بود.تاريخ  ارسال:يكشنبه 26 خرداد 1398 - 12:24

کد:138718-1398


 

 
گزارش تصویریگزارش تصویری جام مینی گلف ایثار/عکس از سید کیسان کلانتری آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.