جمعه 26 مهر 1398


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


آلاله آتین در گفتگو با تسنیم:

عملکرد هدفمند و قوی بخش فنی فدراسیون در اردوی حاضر /فدراسیون نگاه ویژه به گلف بانوان دارد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،آلاله آتین عضو تیم ملی گلف بانوان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: 11 سال است که رشته گلف را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنم. در این مسیر خانم ساحلی مادرم و عضو اسبق فدراسیون گلف مشوق اصلی من بود و باعث شد به این رشته جذاب روی بیاورم.

وی تاکید کرد: چهار سال متوالی در زیر 18 سال به قهرمانی کشور دست یافتم و بلافاصله سعی کردم این مقام‌ها را در بالای 18 سال هم کسب کنم در مسابقات کشوری سال 98 در این بخش به مقام سوم رسیدم. فعلا در اردوی بالای 18 سال حضور دارم. دور دوم اردو در حال برگزاری است و تمریناتم را ادامه می‌دهم. از 35 روز پیش اردوها آغاز شده و در این مرحله بخش فنی فدراسیون به صورت هدفمند و قوی عمل کرده و همین امر باعث شده تمام بچه‌ها با انگیزه تمرینات را ادامه دهند.

آتین گفت: فدراسیون معمولا روی 3 تا 4 نفر سرمایه‌گذاری می‌کرد و آنها برای اردوی تیم ملی انتخاب می‌کرد اما این دوره 12 نفر از سراسر ایران‌ انتخاب شدند و با انگیزه تمرین می‌کنند. همه ما در کنار هم دنبال تشکیل یک تیم ملی قوی و مستحکم هستیم و امیدوارم با کمک فدراسیون به معیارهای گلف جهان از نظر فنی و تکنیکی نزدیک شویم.

وی تصریح کرد: خوشحالم فدراسیون دوباره نگاه ویژه به گلف بانوان دارد و مطمئنا برنامه‌های راهبری فدراسیون و هدف سازی آنها برای بانوان، از سوی بازیکنان بدون جواب نخواهد بود و همه تلاش می‌کنیم در عرصه‌های جهانی بدرخشیم. از این اردو و انتخابی بدنه اصلی تیم ملی مشخص می‌شود و نفرات برتر با هماهنگی فدراسیون اردوهای مشترک با کشورهای همسایه خواهند داشت که این امر به آمادگی بازیکنان کمک خواهد کرد.تاريخ  ارسال:يكشنبه 26 خرداد 1398 - 12:42

کد:138720-1398


 

 
گزارش تصویریگزارش تصویری جام مینی گلف ایثار/عکس از سید کیسان کلانتری آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.