شنبه 2 تير 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

آغاز طرح تابستانه جمعه ها با گلف در قزوین - قزوين

»

آموزش وتمرینات بهکاپ وبهکاپر در زمین چمن مهرگان برگزارشد -

»

آغاز ثبت نام از کاندیداهای پست ریاست فدراسیون گلف از امروز -

»

آغاز ثبت نام از کاندیداهای پست ریاست فدراسیون گلف از امروز -

»

به عنوان نفر اول به مسابقات جهانی ایرلند اعزام می شوم/حضور در این مسابقات فرصت خوبی برای سنجش توانایی بازیکنان است -

»

به عنوان نفر اول به مسابقات جهانی ایرلند اعزام می شوم/حضور در این مسابقات فرصت خوبی برای سنجش توانایی بازیکنان است -

»

اجرایی شدن آیین نامه رنکینگ بازیکنان مینی گلف استان قم - قم

»

 
 


رئیس فدراسیون گلف:

عمده برنامه‌های 6 ماه اول ساله ما اجرایی شده است/یک مربی بین‌المللی را به ایران دعوت کرده‌ایم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از خبرگزاری میزان کیکاووس سعیدی ، در مورد وضعیت گلف در ایران و عملکرد فدراسیون گلف اظهار داشت: عمده برنامه‌های 6 ماه اول ساله ما اجرایی شده است. مسابقات قهرمانی بانوان کشور در تمام رده‌ها، رقابت‌های گلف جوانان و زیر 30 سال مردان، مسابقات مینی‌گلف و بهکاپ را برگزار کردیم. مسابقات وودبال هم مهر یا آبان سال جاری برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: تیم ملی بانوان به مالزی اعزام شد که توانست میان 9 تیم، مقام سوم را کسب کند. تیم ملی آقایان هم به مسابقات بین‌المللی تایلند اعزام شد که هر چند عملکرد موفقیت‌آمیزی نداشت اما نکته مهم برای ما حضور جوانان و اهمیت دادن به آنها بود. قطعاً این جوانان در آینده نتایج بهتری را کسب خواهند کرد. این تیم مهر برای مسابقات قهرمانی انفرادی مردان آسیا به کره جنوبی اعزام می‌شود.

رئیس فدراسیون گلف تصریح کرد: دوره‌های مربیگری درجه 2 و 3 گلف، بهکاپ و وودبال را در استان‌های گلستان و سپس فارس برگزار می‌کنیم. «بالدوین»، مربی بین‌المللی استرالیایی را دعوت کرده‌ایم تا در اردیبهشت سال 96 برای آموزش مربیگری به ایران بیاید.

سعیدی خاطرنشان کرد: نیمه دوم آبان مسابقات جام دیپلمات‌ها را برگزار می‌کنیم. به یاری خدا توانسته‌ایم عملکرد فعالی داشته باشیم و به توسعه گلف در کشور کمک کنیم. البته شرایط سختی داریم. به طور مثال چندی پیش تیم امارات را با اختلاف نسبتاً خوبی شکست دادیم. در حالی که این کشور 27 زمین گلف دارد ولی ما تنها یک زمین گلف داریم.

وی در پایان گفت: هیئت گلف استان قزوین شروع به کار کرده و در آینده‌ای نزدیک هیئت گلف استان آذربایجان غربی هم راه می‌افتد. در حال حاضر 23 استان کشور هیئت گلف دارند و در نظر داریم زمینه‌ساز انجام این ورزش در تمام استان‌های کشور شویم.تاريخ  ارسال:شنبه 13 شهريور 1395 - 08:19

کد:14470-1397


 

 
گزارش تصویریمسابقات لیگ دسته یک گلف آقایان کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گواز برگزاری نخستین مسابقات بین‌المللی به میزبانی کشورمان تا حضور موفق گلفر ایرانی در مسابقات آسیایی آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.