دوشنبه 5 تير 1396


 
 

 

 

 
اخبار استانها

نفرات برتر مسابقات انتخابی گلف خوزستان مشخص شدند - خوزستان

»

نفرات برتر مسابقات انتخابی گلف خوزستان مشخص شدند - خوزستان

»

پیام تبریک دکتر سعیدی رییس فدراسیون گلف به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر -

»

پیام تبریک دکتر سعیدی رییس فدراسیون گلف به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر -

»

مسابقه مینی گلف جام رمضان در آذربایجان شرقی برگزار شد - آذربايجان شرقی

»

جلسه اعضای کمیته بهکاپ استان مازندران برگزار شد - مازندران

»

رتبه دوم فدراسیون گلف در شاخص تعداد ورزشکاران سازمان یافته توسعه ورزش همگانی -

»

 
 


رئیس فدراسیون گلف:

عمده برنامه‌های 6 ماه اول ساله ما اجرایی شده است/یک مربی بین‌المللی را به ایران دعوت کرده‌ایم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از خبرگزاری میزان کیکاووس سعیدی ، در مورد وضعیت گلف در ایران و عملکرد فدراسیون گلف اظهار داشت: عمده برنامه‌های 6 ماه اول ساله ما اجرایی شده است. مسابقات قهرمانی بانوان کشور در تمام رده‌ها، رقابت‌های گلف جوانان و زیر 30 سال مردان، مسابقات مینی‌گلف و بهکاپ را برگزار کردیم. مسابقات وودبال هم مهر یا آبان سال جاری برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: تیم ملی بانوان به مالزی اعزام شد که توانست میان 9 تیم، مقام سوم را کسب کند. تیم ملی آقایان هم به مسابقات بین‌المللی تایلند اعزام شد که هر چند عملکرد موفقیت‌آمیزی نداشت اما نکته مهم برای ما حضور جوانان و اهمیت دادن به آنها بود. قطعاً این جوانان در آینده نتایج بهتری را کسب خواهند کرد. این تیم مهر برای مسابقات قهرمانی انفرادی مردان آسیا به کره جنوبی اعزام می‌شود.

رئیس فدراسیون گلف تصریح کرد: دوره‌های مربیگری درجه 2 و 3 گلف، بهکاپ و وودبال را در استان‌های گلستان و سپس فارس برگزار می‌کنیم. «بالدوین»، مربی بین‌المللی استرالیایی را دعوت کرده‌ایم تا در اردیبهشت سال 96 برای آموزش مربیگری به ایران بیاید.

سعیدی خاطرنشان کرد: نیمه دوم آبان مسابقات جام دیپلمات‌ها را برگزار می‌کنیم. به یاری خدا توانسته‌ایم عملکرد فعالی داشته باشیم و به توسعه گلف در کشور کمک کنیم. البته شرایط سختی داریم. به طور مثال چندی پیش تیم امارات را با اختلاف نسبتاً خوبی شکست دادیم. در حالی که این کشور 27 زمین گلف دارد ولی ما تنها یک زمین گلف داریم.

وی در پایان گفت: هیئت گلف استان قزوین شروع به کار کرده و در آینده‌ای نزدیک هیئت گلف استان آذربایجان غربی هم راه می‌افتد. در حال حاضر 23 استان کشور هیئت گلف دارند و در نظر داریم زمینه‌ساز انجام این ورزش در تمام استان‌های کشور شویم.تاريخ  ارسال:شنبه 13 شهريور 1395 - 08:19

کد:14470-1396


 

 

مسابقات بين المللي گراميداشت

قهرمان فقيد گلف مرحوم شهباز

حسين پور( كاپ صلح و دوستي)


 

 
گزارش تصویریاولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون گلف در سال 96 آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوبه دنبال برگزاری منظم و سالانه رقابت‌های بین‌المللی گلف هستیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.