جمعه 26 مهر 1398


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


اردوی تیم ملی از سطح بالایی برخوردار بود/امیدواریم با افزایش سخت افزارها، گلف در آینده درخشش خوبی داشته باشد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،حسن کریمیان، سرمربی تیم ملی گلف در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: اولین انتخابی تیم ملی گلف در سال جدید و در رده سنی 18 تا 55 سال مردان با حضور 22 بازیکن از 22 استان‌ سراسر کشور از تاریخ 14 لغایت 18 تیر در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.


بازیکنان یک روز تمرین داشتند و سه روز اسکوردگیری برای انتخاب نفرات اصلی تیم انجام شد.

وی تاکید کرد: امروز روز آخر اردو است و از 22 نفرات حاضر در اردو، تعداد 5 نفر برای مسابقات برون مرزی انتخاب می‌شوند. امیدوارم بتوانیم با تمرینات گسترده و اردوهای مختلفی که فدراسیون برنامه ریزی کرده طبق برنامه پیش برویم.

امیدوارم بتوانیم در سطح جهانی و آسیایی رنکینگ خوبی را نسبت به سال‌های گذشته کسب کنیم.

کریمیان افزود: سطح مسابقات آسیایی و جهانی بالا است. از لحاظ سخت افزاری در ایران هنوز کمبود داریم اما فدراسیون تمام تلاش خود را می‌کند که بازیکنان را به آن رقابت‌ها برساند. سعی می‌کنیم با برنامه‌ریزی و اردوهایی که برگزار می‌کنیم بازیکنان را به رقابت‌ها برسانیم. امیدواریم بتوانیم در سال‌های آینده در بازی‌های جهانی و آسیایی درخشش خوبی داشته باشیم.

وی در پایان گفت: اردو از سطح بسیار بالایی برخوردار بود و بازیکنان با تکنیک روز دنیا آشنا شده‌اند.امیدواریم با افزایش سخت افزارها، گلف در آینده درخشش خوبی داشته باشد.تاريخ  ارسال:سه شنبه 18 تير 1398 - 12:39

کد:144749-1398


 

 
گزارش تصویریگزارش تصویری جام مینی گلف ایثار/عکس از سید کیسان کلانتری آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.