جمعه 26 مهر 1398


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


ابراهیم نوری:

تمرینات خوبی زیر نظر سرمربی داشتیم/امیدوارم امسال بتوانیم تیم ملی قدرتمندی برای مسابقات آسیایی داشته باشیم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف، ابراهیم نوری عضو تیم ملی گلف ایران از استان لرستان طی گفتگو با خبرنگار برنا در خصوص اردوی انتخابی گلف بیان کرد: 10 سال است که گلف کار می‌کنم و 8 سال عضو تیم ملی جمهوری اسلامی ایران هستم.


چهار دوره قهرمان کشور شدم، دو دوره نایب قهرمان و یک دوره هم مقام سوم کسب کردم. در حال حاضر از تاریخ 14 تیر ماه تا 18 تیر ماه در اردوی انتخابی تیم ملی به سر می‌بریم.

وی افزود: انتخاب شدن اعضای اصلی تیم ملی زیر نظر حسن کریمیان سر مربی تیم ملی که از تاریخ 14 تیر ماه شروع شد و با 22 بازیکن هجدهم به پایان می‌رسد. تمرینات خوبی زیر نظر کریمیان داشتیم و اسامی اصلی تیم ملی مشخص شد تا برای اردوی بعدی تاریخ و زمان آن مشخص شود.

نوری عنوان کرد: از 22 بازیکنی به اردو تیم ملی دعوت شدند، بازیکنان اصلی تیم ملی انتخاب شدند و برای اردو بعدی خواهند رفت. روز چهاردهم ورود بچه‌ها بوده است و روز 15 تیر ماه زیر نظر حسن کریمیان سرمربی تیم ملی تمرین کردیم.

عضو تیم ملی گلف ایران در پایان گفت: در مورد قوانین و مسائل فنی اردو صحبت‌هایی داشتیم. انشالله تعداد اردوها در سال بیشتر شود و نفرات بیشتری به اردو دعوت شوند تا تجربه بیشتری کسب کنند. تا به حال به 10 مسابقه آسیایی اپن اعزام شدم. انشالله امسال بتوانیم تیم ملی خوبی برای مسابقات آسیایی داشته باشیم که بتوانیم رتبه بهتری کسب کنیم.تاريخ  ارسال:سه شنبه 18 تير 1398 - 12:43

کد:144752-1398


 

 
گزارش تصویریگزارش تصویری جام مینی گلف ایثار/عکس از سید کیسان کلانتری آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.