شنبه 2 تير 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

آغاز طرح تابستانه جمعه ها با گلف در قزوین - قزوين

»

آموزش وتمرینات بهکاپ وبهکاپر در زمین چمن مهرگان برگزارشد -

»

آغاز ثبت نام از کاندیداهای پست ریاست فدراسیون گلف از امروز -

»

آغاز ثبت نام از کاندیداهای پست ریاست فدراسیون گلف از امروز -

»

به عنوان نفر اول به مسابقات جهانی ایرلند اعزام می شوم/حضور در این مسابقات فرصت خوبی برای سنجش توانایی بازیکنان است -

»

به عنوان نفر اول به مسابقات جهانی ایرلند اعزام می شوم/حضور در این مسابقات فرصت خوبی برای سنجش توانایی بازیکنان است -

»

اجرایی شدن آیین نامه رنکینگ بازیکنان مینی گلف استان قم - قم

»

 
 


رئیس فدراسیون گلف:

نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور به «نامورا کاپ» اعزام می شوند/ در حال رایزنی با کنفدراسیون گلف آسیا هستیم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از میزان ،کیکاووس سعیدی در مورد برنامه‌های فدراسیون گلف برای 6 ماه دوم سال جاری اظهار داشت: در حال برنامه‌ریزی هستیم تا مسابقات قهرمانی کشور را در دو رده بزرگسالان و پیشکسوتان برای آقایان در آبان برگزار کنیم. به احتمال زیاد این مسابقات در خوزستان و در دو رده 30 تا 55 سال و بالای 55 سال برگزار می‌شود. نفرات برتر این مسابقات را به رقابت‌های قهرمانی آسیا (نامورا کاپ) اعزام می‌کنیم.

وی ادامه داد: آیین‌نامه مسابقات لیگ هم تنظیم شده و برای نظرسنجی به هیئت‌های استانی فرستاده شده است. تا آخر مهر در هیئت رئیسه فدراسیون به جمع‌بندی می‌رسیم و سپس لیگ برتر و مسابقات دسته یک را برگزار می‌کنیم.

رئیس فدراسیون گلف کشورمان تصریح کرد: تمامی برنامه‌های پیش‌بینی شده ما در 6 ماه اول سال به طور کامل برگزار شد. برای 6 ماه دوم سال هم جام دیپلمات‌ها و یادواره مرحوم شهباز حسین‌پور را برگزار خواهیم کرد. در حال رایزنی با کنفدراسیون گلف آسیا برای برگزاری این مسابقات هستیم و تا پایان اسفند سال جاری با اوایل سال آینده، آن را برگزار خواهیم کرد.

سعیدی در پایان خاطرنشان کرد: آموزش‌های مختلفی را برای استان‌های دارای ظرفیت، تدارک دیده‌ایم. در استان‌های واجد شرایط، کارگاه‌های مختلف برگزار خواهیم کرد. همچنین در 6 ماه دوم سال، مسابقات وودبال قهرمانی کشور را در همه رده‌ها زیر نظر انجمن وودبال برگزار می‌کنیم.تاريخ  ارسال:شنبه 10 مهر 1395 - 08:24

کد:14581-1397


 

 
گزارش تصویریمسابقات لیگ دسته یک گلف آقایان کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گواز برگزاری نخستین مسابقات بین‌المللی به میزبانی کشورمان تا حضور موفق گلفر ایرانی در مسابقات آسیایی آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.