شنبه 5 بهمن 1398


 
 

 


 

 
اخبار استانها

برگزاری مجدد انتخابات ریاست هیات گلف استان خراسان رضوی - خراسان رضوی

»

2 گلف باز اعزامی ایران به مسابقات بین المللی پاکستان مشخص شدند -

»

جلسه رئیس هیات گلف استان گیلان با مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد - گيلان

»

مسابقات لیگ برتر گلف کشور در اهواز برگزار شد/برتری ملی حفاری و نفت و گاز مسجد سلیمان -

»

مسابقات لیگ برتر گلف کشور در اهواز برگزار شد/برتری ملی حفاری و نفت و گاز مسجد سلیمان -

»

پیشرفت گلف همدان الگو قرار بگیرد -

»

پیشرفت گلف همدان الگو قرار بگیرد -

»

 
 


دکتر اکبری:

توسعه همه جانبه گلف در حوزه همگانی و قهرمانی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،رییس هیات گلف استان کرمانشاه در جلسه بانوان کارآفرین خواستار حمایت دستگاههای اجرایی در بحث راه اندازی و تاسیس باشگاه و سایت گلف شد.

دکتر الهام اکبری گفت: وجود چنین فضایی علاوه بر جذب و تقویت ورزشکاران، توسعه ورزش همگانی وخانوادگی را به دنبال دارد ومهمانان و گردشگران استان هم از آن بهره مند شوند.

رییس هیات گلف استان ضمن ابراز خرسندی از کسب نتایج ارزشمند بازیکنان در المپیاد گلف افزود: با وجود نداشتن زمین و تجهیزات به روز این رشته ورزشی، اما با هنر خاص مربیان در آموزش صحیح قوانین و مهارتها و ایجاد انگیزه در بازیکنان توانستیم نتایج درخشانی را کسب نماییم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه پس از اینکه بازیکن گلف پسران کرمانشاه صاحب مقام نقره و یکی از بازیکنان دختر کرمانشاه در دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی گلف صاحب مدال برنز شد، شاهد استقبال هر چه بیشتر نوجوانان و جوانان به این رشته ورزشی هستیم و خانواده ها علاقمند به ثبت نام فرزندشان در رشته گلف و کمیته های زیرمجموعه از جمله مینی گلف، وودبال، بهکاپ و کروکت هستند.

اکبری ادامه داد: خوشبختانه از زمان تصدی جناب آقای دکتر عزیزی به عنوان ریاست فدراسیون گلف ج.ا.ا شاهد برنامه ریزی های کلان در راستای توسعه همه جانبه گلف به شکل همزمان در حوزه های همگانی و قهرمانی هستیم.

وی تاکید کرد: برگزاری جام دیپلماتها، جام رسانه، برگزاری قدرتمند المپیادهای استعدادهای برتر ورزش گلف و مینی گلف و... دستاوردهای ارزشمندی است که به پشتوانه مدیریت اثربخش مجموعه فدراسیون و همت روسای هیات های استانی، موجبات آشنایی هرچه بیشتر علاقمندان و عموم مردم با این رشته ورزشی جذاب و مفرح را فراهم آورده است.

اکبری خاطرنشان کرد: برنامه ریزی ما در هیات گلف استان، توسعه زیرساخت های گلف و کمیته های زیرمجموعه شامل: مینی گلف، وودبال، بهکاپ و کروکت است.

وی در پایان گفت: جذب حداکثری علاقمندان و آموزش های مقدماتی و حرفه ای در شهر کرمانشاه و سایر شهرستانها گام دیگر هیات گلف استان در راستای فعالیت های توسعه محور گلف خواهد بود.تاريخ  ارسال:يكشنبه 17 شهريور 1398 - 14:31

کد:151804-1398


 

 
گزارش تصویریحضور تیم ملی نوجوانان زیر 18 سال گلف در مسابقات بین المللی بنگلادش آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوبرای حضور در المپیک ۲۰۲۲ جوانان برنامه ریزی می کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.