شنبه 16 آذر 1398


 
 

 


 

 
اخبار استانها

حضور نایب رییس فدراسیون گلف در نشست تخصصی نواب رئیس فدراسیون های ورزشی -

»

کمیته ملی المپیک در بحث تجهیزات حمایت می‌کند/ محدودیتی در توسعه رشته‌های تابعه گلف نداریم -

»

کمیته ملی المپیک در بحث تجهیزات حمایت می‌کند/ محدودیتی در توسعه رشته‌های تابعه گلف نداریم -

»

ساخته شدن زمین گلف در شهرستان شازند - مرکزی

»

با همکاری دانشگاه تهران و هیئت گلف تهران دوره آموزش مینی‌گلف برگزار می‌شود -

»

جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در فدراسیون گلف برگزار شد -

»

جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در فدراسیون گلف برگزار شد -

»

 
 


دکتر عزیزی:

شاهد حضور بالاترین مقام المپیک در ضعیف ترین رشته المپیکی هستیم‌

به گزارش روابط عمومى فدراسيون گلف، دكترحمید عزیزی، رئیس فدراسیون گلف در مراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی کشور یادآور شد: از همت و تلاش قهرمانان و ورزشکاران و مسئولین گلف استان‌ها تشکر می‌کنم که دو روز با شکوه را در گلف کشور رقم زدند. شاهد حضور بالاترین مقام المپیک در ضعیف ترین رشته المپیکی هستیم‌. گلف به تازگی به المپیک اضافه شده است. این پیامی برای ما و فدراسیون است که باید چشم انداز ما حضور در المپیک‌های آتی باشد.
وی تاکید کرد: ما در توکیو نمی‌توانیم حضور داشته باشیم چرا که طبق قوانین از پیش حذف شده هستیم، تلاش‌ها باید چند برابر شود. امروز با شکوه است چرا که اکثر کسانی که در گلف بودند در این مراسم هستند. امروز معماران‌گلف ایران را در کنار خود داریم.جلسات وزارت ورزش در میدان 12 و 13 ما برگزار می‌شود‌. جوان ترین کادر پرسنلی و کمترین پرسنل، جوان تربن دبیر و خزانه دار را داریم و يكى از جوانترين روساى فدراسيون هستم.
وی گفت: امسال مسابقات در رده‌های سنی مختلف برگزار شده و اردوهای تیم ملی در تمامی رده‌ها منطبق با فدراسیون جهانی با چشم انداز المپیک در حال برگزاری است. بی‌حاشیه ترین فدراسیون هستیم. انتقاد و مطالبه هست ولی حاشيه نه. گلف اخلاقی‌ترین رشته در بین سایر رشته‌هاست و حتی در المپیک بدون داور است. با این سطح اخلاق و اعتماد چیزی جز این پاکی و دوری از حاشیه انتظار نمی‌رود.تاريخ  ارسال:سه شنبه 16 مهر 1398 - 12:34

کد:153808-1398


 

 
گزارش تصویریمسابقات گلف بانوان بالای 18 سال آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوبرای حضور در المپیک ۲۰۲۲ جوانان برنامه ریزی می کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.