پنجشنبه 23 مرداد 1399


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


دکتر عزیزی:

شاهد حضور بالاترین مقام المپیک در ضعیف ترین رشته المپیکی هستیم‌

به گزارش روابط عمومى فدراسيون گلف، دكترحمید عزیزی، رئیس فدراسیون گلف در مراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی کشور یادآور شد: از همت و تلاش قهرمانان و ورزشکاران و مسئولین گلف استان‌ها تشکر می‌کنم که دو روز با شکوه را در گلف کشور رقم زدند. شاهد حضور بالاترین مقام المپیک در ضعیف ترین رشته المپیکی هستیم‌. گلف به تازگی به المپیک اضافه شده است. این پیامی برای ما و فدراسیون است که باید چشم انداز ما حضور در المپیک‌های آتی باشد.
وی تاکید کرد: ما در توکیو نمی‌توانیم حضور داشته باشیم چرا که طبق قوانین از پیش حذف شده هستیم، تلاش‌ها باید چند برابر شود. امروز با شکوه است چرا که اکثر کسانی که در گلف بودند در این مراسم هستند. امروز معماران‌گلف ایران را در کنار خود داریم.جلسات وزارت ورزش در میدان 12 و 13 ما برگزار می‌شود‌. جوان ترین کادر پرسنلی و کمترین پرسنل، جوان تربن دبیر و خزانه دار را داریم و يكى از جوانترين روساى فدراسيون هستم.
وی گفت: امسال مسابقات در رده‌های سنی مختلف برگزار شده و اردوهای تیم ملی در تمامی رده‌ها منطبق با فدراسیون جهانی با چشم انداز المپیک در حال برگزاری است. بی‌حاشیه ترین فدراسیون هستیم. انتقاد و مطالبه هست ولی حاشيه نه. گلف اخلاقی‌ترین رشته در بین سایر رشته‌هاست و حتی در المپیک بدون داور است. با این سطح اخلاق و اعتماد چیزی جز این پاکی و دوری از حاشیه انتظار نمی‌رود.تاريخ  ارسال:سه شنبه 16 مهر 1398 - 12:34

کد:153808-1399


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.