يكشنبه 27 بهمن 1398


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


کریمیان در گفتگو با تسنیم:

گلف نیازمند حمایت و تحول است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،حسن کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص سطح مسابقات قهرمانی کشور در رشته گلف اظهار داشت: با حضور عزیزی چون سیستم گلف را تا حدودی به روزرسانی و جهانی کرده است هم بچه‌ها و بازیکنان پیشرفت کردند و هم اینکه با تکنیک و وسایل روز آشنا شدند.

وی در ادامه افزود: در مسابقات قهرمانی از نظر مراسم، جوایز، اطلاعات و کمیته فنی سطح بالا رفته و امیدوارم عزیزی در ادامه این مسیر در فدراسیون بیشتر بدرخشد.

کاپیتان تیم ملی گلف کشورمان در خصوص لزوم حمایت از این رشته گفت: گلف نیازمند حمایت و تحول است اگر بخواهیم در آسیا و دنیا بدرخشیم و جایگاهی حداقل رنکینگ یک تا 30 جهان و همچنین یک تا بیست آسیا را داشته باشیم، امکانات اولیه لازم است.

وی در خصوص اینکه در مسابقات چین عملکرد بازیکنان ایرانی بهتر از لژیونرهای گلف بوده است، یادآور شد: در حال حاضر استعدادها و بازیکنان ایران با سختی‌های زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند و از بازیکنانی که خارج از ایران بازی می‌کنند اندکی با غیرت تر بازی می‌کنند. بچه‌های ما در مقایسه با امکاناتی که در آسیا و آمریکا و اروپا است، با سختی تمرین می‌کنند و همین امر انگیزه آنها را بالا برده است.امیدوارم با سرمایه گذاری و حمایت وزارت ورزش در مسابقات هنگ کنگ شرکت کنیم.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 17 مهر 1398 - 11:13

کد:154807-1398


 

 
گزارش تصویریحضور تیم ملی نوجوانان زیر 18 سال گلف در مسابقات بین المللی بنگلادش آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوبرای حضور در المپیک ۲۰۲۲ جوانان برنامه ریزی می کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.