پنجشنبه 23 مرداد 1399


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


آموزش رایگان مینی گلف برای دانش آموزان دبستان دانشگاه

هیئت گلف استان هرمزگان طی جلسه ای با حضور اعضا هیت گلف استان و همچنین پیمان درویشی ریئس هئیت شهرستان پارسیان اقدام به آموزش رایگان تعدادی دانش آموزان دبستان دانشگاه کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف؛ بیژن شبانکاره اظهار داشت: هیئت گلف استان هرمزگان طی جلسه ای با حضور اعضا هیت گلف استان و همچنین پیمان درویشی ریئس هئیت شهرستان پارسیان اقدام به آموزش رایگان تعدادی دانش آموزان دبستان دانشگاه کرد.


وی افزود:مینی گلف ورزشی شاد و مفرح است که تمام افراد خانواده می توانند در کنار هم به این ورزش بپردازند و این ورزش نیاز به لباس خاص و امکانات گرانقیمتی ندارد و در همه جا قابل انجام است و همچنین آموزش دانش آموزان از وظایف اصلی ما هست چرا که رکن اصلی جامعه ما و آیندگان ما دانش آموزان هستند.

وی افزود: مینی گلف ورزشی است برای افزایش خونسردی ، تمرکز و قدرت تصمیم بازیکنان که با چوب مخصوص و توپ بر روی زمین این ورزش انجام شده ، بازیکن باید با کمترین ضربه ( ترجیحا یک ضربه ) توپ را به داخل حفره هدایت نماید.

شبانکاره در پایان عنوان داشت : مربیان ما آمادگی هرگونه همکاری با علاقمندان به این رشته شاد و مفرح را دارند .تاريخ  ارسال:شنبه 18 آبان 1398 - 09:06

کد:157836-1399


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.