پنجشنبه 23 مرداد 1399


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


آموزش مینی گلف به دانش آموزان منطقه شش تهران

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف، در راستای توسعه ورزش مینی گلف در بعد همگانی و همچنین استعدادیابی در استان تهران در بعد حرفه ای و قهرمانی، به همت کمیته مینی گلف استان تهران دانش آموزان دختر دبیرستان ماری مانوکیان منطقه شش تهران در باشگاه مینی گلف پارک ملت حاضر شدند.
دانش آموزان دبیرستان ماری مانوکیان ابتدا توسط مربیان مینی گلف با این رشته آشنا و سپس با هم به رقابت پرداختند.
با دعوت کمیته مینی گلف استان تهران ۵۰ دانش آموز و ۲۰ نفر از اولیا در این طرح آموزشی و استعدادیابی حضور داشتند که در پایان نتایج زیر به دست آمد:

۱- سرین با اسکور ۳۵
۲- نینار وکاتدین مشترک با اسکور ۳۸
۳- املین ولیورا با اسکور ۴۱
۴- لیا نا با اسکور ۴۲
۵- آروبی با اسکور ۴۳

گفتنی است آقایان بهنود عدالت، مهدی بذرگری و رضا رضاخانی آموزش این دانش آموزان را بر عهده داشتند. شهین عینی، مسئول کمیته مینی گلف استان تهران نیز در محل حضور داشت.
لازم به ذکر است، با توجه به تاکید هیئت گلف استان تهران بر همگانی کردن این رشته، کمیته مینی گلف استان تهران با تمرکز بر توسعه و ترویج رشته مینی گلف، نوجوانان و جوانان را به عنوان جامعه هدف خود قرار داده است که در این مسیر دانش آموزان می توانند بهترین گروه برای آشنایی با این رشته باشند.مطمئنا استعدادیابی جز با ترویج و علاقه مندی نوجوانان، جوانان و دانش آموزان محقق نخواهد شد.
به گفته شهین عینی، مسئول کمیته مینی گلف استان تهران در روزهای آتی از سایر مدارس نیز برای حضور در این طرح دعوت خواهد شد.تاريخ  ارسال:شنبه 18 آبان 1398 - 09:19

کد:157837-1399


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.