يكشنبه 27 بهمن 1398


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


صیادی:

سومین دوره مسابقات بانوان آکادمی گلف 20 آذر برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف ،نگار صیادی سرمربی تیم گلف بانوان و مسئول برگزاری این مسابقات گفت:سومین دوره مسابقات بانوان آکادمی گلف 20 آذر چهارشنبه با حضور تعدادی از بانوان آموزش دیده در این آکادمی برگزار می شود.

وی ادامه داد:آکادمی گلف تنها آکادمی مجهز به وسایل گلف در کشور می باشد که از بدو تاسیس به آموزش بانوان و آقایان دوست دار ورزش گلف پرداخته و تا کنون تعداد زیادی از علاقه مندان به این ورزش در این آکادمی آموزش دیده اند.

صیادی ادامه داد:خوشبختانه امروز شاهد رشد علاقه مندان به ورزش گلف هستیم و با برنامه های فدراسیون گلف و استعدادیابی شاهد ورود افراد و نسل جدیدی به این ورزش در کشور هستیم.

مسئول برگزاری این مسابقات خاطر نشان کرد:این برای سومین بار است که آکادمی گلف مجموعه ورزشی انقلاب به برگزاری مسابقه بین آموزش دیدگان می پردازد .

وی در پایان خاطر نشان کرد: از سوی آکادمی گلف مجموعه ورزشی انقلاب مدال و گواهی شرکت به نفرات برتر تقدیم خواهد شد.تاريخ  ارسال:دوشنبه 11 آذر 1398 - 08:41

کد:158871-1398


 

 
گزارش تصویریحضور تیم ملی نوجوانان زیر 18 سال گلف در مسابقات بین المللی بنگلادش آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوبرای حضور در المپیک ۲۰۲۲ جوانان برنامه ریزی می کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.