يكشنبه 27 بهمن 1398


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


آموزش مینی گلف زبانسرای گمبرون

بیژن شبانکاره در این آموزش که برای کارکنان مجموعه زبانسرای گمبرون برگزار شد اظهار داشت: مینی‌گلف ورزشی از خانواده گلف است. در این ورزش بازیکن به کمک دسته مخصوص گلف به نام پاتر به توپ ضربه وارد می کند تا با کمترین تعداد ضربه (ترجیحا یک ضربه) آن را به داخل حفره بیندازد (پاتر یکی از دسته‌های گلف است که معمولا در ضربه‌های آخر برای انداختن توپ در حفره از آن استفاده می شود).


وی افزود: با توجه به تعریف فدراسیون جهانی مینی‌گلف که “مینی گلف ورزشی برای افزایش خونسردی، تمرکز و قدرت تصمیم‍ گیری بازیکنان است، هدف ما ترویج و گسترش این رشته شاد و مفرح در اقشار مختلف جامعه است .


رئیس هیئت گلف استان هرمزگان عنوان داشت: با توجه به استقبال علاقمندان این رشته امیدوارم مسئولین در صدد ساخت و تخصیص زمین به این ورزش مهیج و خانوادگی در اکثر نقاط شهر باشند . اين اطمينان وجود دارد كه به دليل تازگى ، تنوع ، هيجان و حضور خانواده ها مينى گلف در زمان كوتاه جاى خود را در سبد تفريح هموطنان باز نمايد.


در این آموزش آقایان کمال ندرتی و محمدعظیم میری امر اموزش علاقمندان به این رشته را برعهده داشتند.تاريخ  ارسال:دوشنبه 11 آذر 1398 - 08:54

کد:158872-1398


 

 
گزارش تصویریحضور تیم ملی نوجوانان زیر 18 سال گلف در مسابقات بین المللی بنگلادش آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوبرای حضور در المپیک ۲۰۲۲ جوانان برنامه ریزی می کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.