شنبه 21 تير 1399


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


نگار صیادی در گفتگو با ایلنا خبر داد:

برگزاری مسابقات گلف آکادمی بانوان در مجموعه ورزشی انقلاب

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،نگار صیادی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص برنامه‌های گلف بانوان اظهار داشت: در حال حاضر سومین دوره بانوان آکادمی گلف را در دست برگزاری داریم. آکادمی گلف اولین و تنها آکادمی گلف ایران است که در بخش خصوصی فعالیت دارد و تعدادی افراد هستند که 20 آذر ماه با هم مسابقه دارند که من دوست داشتم این اقدام برای شناساندن بیشتر این رشته ورزشی باشد که فعالیت‌هایی به غیر از قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، به این صورت انجام شود و افراد در سطوح مختلف بتوانند با هم به رقابت بپردازند.

وی درمورد اینکه رده سنی این مسابقه به چه صورت است و کجا برگزار می‌شود هم گفت: مسابقات در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود و رده سنی آن آزاد است و از بازیکن 16 ساله در این گروه وجود دارد تا 60 ساله. این مسابقات از نظر سطح فنی دسته بندی شده و ورزشکارانی که از نظر فنی بهتر هستند با هم و ورزشکارانی که ضعیف‌تر هستند با یکدیگر مسابقه می‌دهند و همه مسابقات در یک روز برگزار می‌شود.

سرمربی تیم گلف بانوان در مورد اعزام نفرات برتر این مسابقات هم گفت: اعزام‌ نفرات برتر به این صورت است که در سال آینده قرار است از طریق آکادمی اسپانسر بگیریم و یک اعزام برون‌مرزی داشته باشیم ولی محل اعزام به صورت دقیق مشخص نیست و برای این اعزام چهار ورزشکار انتخاب می‌شوند که یک بازی دوستانه با یکی از کشورهای همسایه خواهند داشت.

صیادی در مورد اینکه از بین نفرات برتر مسابقات افرادی شانس حضور در تیم ملی را دارند یا نه هم گفت: نه، این ورزشکارانی که با هم به رقابت می‌پردازند سن تجربی ورزشی‌شان نسبت به اعضای تیم ملی کمتر است. همه ورزشکاران تیم ملی بالای 10 تا 12 سال تجربه ورزشی دارند ولی برای این ورزشکاران بیشتر بحث انگیزشی است و اینکه ترغیب شوند تا تمریناتشان را بیشتر کنند تا بتوانند سالهای آینده در مسابقات کشوری هم رقابت کنند.تاريخ  ارسال:سه شنبه 12 آذر 1398 - 08:54

کد:158879-1399


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.