شنبه 21 تير 1399


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


جلسه هم اندیشی هیات گلف استان هرمزگان برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف ،جلسه هم اندیشی هیات گلف استان هرمزگان و کارگاه دو روزه شخصیت شناسى Disc ارتباط موثر به همت هیئت گلف استان هرمزگان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید.
هدف از برگزاری این کارگاه  اهمیت دادن به آموزش و برقراری ارتباط صحیح بین افراد مختلف که یکى از مسائل مهم در جامعه و الخصوص براى جامعه ورزش میباشد، بود و در این کلاس  تلفیق مهارتهاى شخصیت شناسى و اصول برقرارى ارتباط موثر که از ویژگى این کارگاه دو روزه بود ،از جمله  اثرات موثر این مهارتها و تکینکهایى است که مى توانیم با رعایت و انجام آنها در هر شرایطى در مخاطبان حس خوش آیند و مطلوب را به وجود بیاوریم و ایجاد این حس خوشایند به ما کمک مى کند تا سریعتر به اهدافمان در برقرارى ارتباط موثر برسیم.
خداروشکر استقبال خوبى صورت گرفت و ما سعى میکنیم چه در جهت رشد زیرساخت ها و چه در حوزه اجتماعى کوشا باشیم و در پایان هیات گلف از مدرس کارگاه مهندس مهدى نوبانى تقدیر و تشکر کرد.تاريخ  ارسال:سه شنبه 12 آذر 1398 - 09:28

کد:158880-1399


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.