شنبه 5 بهمن 1398


 
 

 


 

 
اخبار استانها

برگزاری مجدد انتخابات ریاست هیات گلف استان خراسان رضوی - خراسان رضوی

»

2 گلف باز اعزامی ایران به مسابقات بین المللی پاکستان مشخص شدند -

»

جلسه رئیس هیات گلف استان گیلان با مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد - گيلان

»

مسابقات لیگ برتر گلف کشور در اهواز برگزار شد/برتری ملی حفاری و نفت و گاز مسجد سلیمان -

»

مسابقات لیگ برتر گلف کشور در اهواز برگزار شد/برتری ملی حفاری و نفت و گاز مسجد سلیمان -

»

پیشرفت گلف همدان الگو قرار بگیرد -

»

پیشرفت گلف همدان الگو قرار بگیرد -

»

 
 


دکتر عزیزی در گفتگو با تسنیم:

کمیته ملی المپیک در بحث تجهیزات حمایت می‌کند/ محدودیتی در توسعه رشته‌های تابعه گلف نداریم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،حمید عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص برگزاری نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در فدراسیون گلف اظهار داشت: برای نخستین بار جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در یکی از فدراسیون‌ها برگزار شد و گلف میزبان این نشست بود. تصمیم دکتر صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای هیئت اجرایی برای حضور در فدراسیون‌ها و تشکیل جلسات هیئت اجرایی تصمیم ارزشمندی است و در جریان امور فدراسیون‌ها قرار می‌گیرند و موضوعات مرتبط با فدراسیون‌ها و کمیته ملی المپیک مطرح و تصمیم گیری می‌شود.

وی در ادامه افزود: در این نشست ضمن ارائه گزارش عملکرد یک ساله فدراسیون گلف، در خصوص اعزام وودبال به مسابقات آسیایی چین در آذر ماه سال آینده صحبت شد و مصوب شد این اعزام در فهرست اعزامی‌ها باشد.

رئیس فدراسیون گلف تاکید کرد: برای اعزام تیم جوانان در بخش پسران و دختران به المپیک جوانان 2022 داکار سنگال صحبت شد و مصوب شد این تیم در لیست اعزام باشد.

وی خاطرنشان کرد: کمترین کمک از کمیته ملی المپیک را گلف دارد و مقرر شد در بحث بودجه سال آینده فدراسیون گلف در کمیته ملی المپیک بازنگری شود و در سال آتی افزایش بودجه داشته باشیم. همچنین نیز مصوب شد برای تهیه تجهیزات تیم ملی مورد حمایت کمیته ملی المپیک قرار بگیریم. امیدوارم با این اتفاقات جهشی برای کمک‌های فنی و ملی در رشته گلف رقم بخورد.

عزیزی در پاسخ به این سوال که آیا در بحث زمین گلف نیز صحبت‌هایی مطرح شد، گفت: موضوع زمین ذکر شد و از صالحی امیری خواستیم کمک کنند تا حداقل بخشی از زمین گلف در مجموعه انقلاب را بگیریم و آکادمی تیم ملی و فعالیت‌های ملی در آن داشته باشیم. تنها رشته‌ای هستیم که یک وجب زمین در تهران نداریم و وقتی تهران به عنوان پایتخت زمین نداشته باشد به سایر استان‌ها آسیب می‌رسد. تنها زمین گلف ایران در دست شرکت توسعه است و اردوهای ما علی رغم همکاری شرکت توسعه مشکل است. بعلاوه نمی‌توانیم برنامه‌ریزی جامعی برای توسعه گلف در بخش همگانی و رویدادها داشته باشیم. بعلاوه در آخر هفته‌ها به واسطه ترافیک علاقه مندان در رشته گلف از برگزاری رویدادها در زمین گلف انقلاب منع شدیم‌.وی یادآور شد: از لحاظ توسعه در رشته‌های تابعه گلف محدودیت نداریم. فعلا هم برای گلف زمین تمرینی و آموزشی را دنبال می‌کنیم. با توجه به اینکه در رشته مینی گلف 2 تا 3 هزار متر زمین کافی است در کیش اقدامات خوبی شده است و می‌توانیم میزبان رویدادهای بزرگ باشیم.

رئیس فدراسیون گلف در پایان گفت: رشته کروکت ایران به عنوان سی و یکمین عضو رسما عضو فدراسیون جهانی شد. در وودبال مسابقات قهرمانی کشور برگزار و نفرات برتر راهی تیم ملی خواهند شد. در رشته گلف نیز در 6 ماه دوم سال برگزاری کلاس‌های آموزشی در دستور کار است. در مجموع قریب به صددرصد برنامه‌ها خود را انجام دادیم‌.تاريخ  ارسال:شنبه 16 آذر 1398 - 14:09

کد:158891-1398


 

 
گزارش تصویریحضور تیم ملی نوجوانان زیر 18 سال گلف در مسابقات بین المللی بنگلادش آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوبرای حضور در المپیک ۲۰۲۲ جوانان برنامه ریزی می کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.