سه شنبه 19 فروردين 1399


 
 

 


 

 
اخبار استانها

همه برنامه‌های از پیش تعیین‌شده برای سال ٩٨ را عملیاتی کردیم - اصفهان

»

مسابقات آزاد گلف زنان به تعویق افتاد/ رنکینگ فدراسیون جهانی گلف فعلا به روز نخواهد شد -

»

همیشه مثبت اندیش و خوش‌بین هستم/ بهترین اتفاق سال 98 آموزش به کودکان کار بود -

»

کاشت چند اصله نهال در سایت تخصصی مینی گلف همدان - همدان

»

همه برنامه‌های خود در اسفندماه را به سال آینده موکول کردیم/ علاقه مند به میزبانی‌ها در رشته‌های تابعه و مینی‌گلف هستیم -

»

همه برنامه‌های خود در اسفندماه را به سال آینده موکول کردیم/ علاقه مند به میزبانی‌ها در رشته‌های تابعه و مینی‌گلف هستیم -

»

میزبانی مسابقات آسیایی مینی‌گلف در کیش لغو شد -

»

 
 


صیادی در گفتگو با تسنیم:

گلف ورزشی است که نیاز به تجربه دارد/ مسئولان از این رشته حمایت کنند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،نگار صیادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص اولین دوره مسابقات بین المللی گلف در پاکستان اظهار داشت: ما در دو رده سنی زیر 18 و بالای 18 سال الینا نادی و نازنین شهرکی را به مسابقات پاکستان اعزام کردیم. نازنین شهرکی تجربه بیشتری داشت و 15 سال سابقه حضور در تورنمنت‌های مختلف را دارد و مقام اول گروه ب را به دست آورد.

وی در ادامه افزود: طبق گروه بندی‌ها گروه اول هندی کپ از صفر تا 14، گروه دوم هندی کپ 14 تا 24 و گروه سوم هندی کپ 24 تا 36 تعیین شد و شهرکی در گروه B مقام اول را به دست آورد و از عملکرد وی راضی هستم.

سرمربی گلف بانوان کشورمان تاکید کرد: الینا نادی در رده سنی زیر 18 سال در مسابقه پاکستان شرکت کرد. این اولین حضور او در میادین بین المللی بود و از این جهت عملکرد وی حائز اهمیت است و با توجه به این شرایط عملکرد خوبی داشت و به خوبی بازی خود را کنترل کرد. نادی 15 ساله است و از عملکرد وی راضی هستم.

وی درخصوص لزوم حمایت بخش خصوصی از رشته گلف گفت: بازی گلف یک ورزشی است که نیاز به تجربه دارد و زمانی این تجربه کسب می‌شود که بازیکنان در میادین مختلف حضور داشته باشند. ما در ایران یک زمین گلف داریم که استاندارد هم نیست و فدراسیون هم نمی‌تواند بیش از یک بار در سال اعزام داشته باشد به همین دلیل وجود اسپانسر باعث می‌شود تا تمرینات مرتب برگزار شود و بچه‌ها انگیزه داشته باشند و فرصتی برای کسب تجربه برای آنها فراهم شود.

صیادی در خصوص حمایت از رشته گلف تاکید کرد: شرایط اقتصادی روی ورزش تاثیر دارد و اگر از سوی مسئولین به گلف توجه شود و بودجه فدراسیون بودجه بیشتر شود، می‌توانیم افراد بیشتری را به مسابقات اعزام کنیم. سال‌هاست دو تا سه نفر به تورنمنت‌ها اعزام می‌کنیم. بچه‌ها با اندکی توجه تلاش بیشتری می‌کنند تا به تیم ملی بیایند و فرصتی برای محک آنها باشد.

وی در پایان تصریح کرد: از زمانی که دکتر عزیزی، رئیس و جمشیدی، دبیر فدراسیون آمدند، توجه به بانوان بیشتر شد و این برابری با مردان در اردوها، اعزام‌ها، مسابقات قهرمانی کشور و لیگ‌ محسوس است و به صورت مساوی است و این موضوع حائز اهمیت است. این حمایت‌ها یک انگیزه برای بانوان محسوب می‌شود.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 7 اسفند 1398 - 11:48

کد:160131-1399


 

 
گزارش تصویریحضور تیم ملی نوجوانان زیر 18 سال گلف در مسابقات بین المللی بنگلادش آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوبرای حضور در المپیک ۲۰۲۲ جوانان برنامه ریزی می کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.