شنبه 5 مهر 1399


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


میزبانی مسابقات آسیایی مینی‌گلف در کیش لغو شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف از تسنیم، فدراسیون گلف ایران در حالی موافقت‌های اولیه مسئولان فدراسیون جهانی برای میزبانی مسابقات آسیایی مینی گلف 2020 و اوپن بین‌المللی را گرفته بود که این مسابقات قرار بود مهر ماه سال آینده در جزیره کیش برگزار شود اما این میزبانی به دلایلی لغو شد که کرونا آخرین دلیل آن است.

همزمان با میزبانی مسابقات، بحث تکمیل زمین مینی گلف کیش نیز پیگیری شد اما این موضوع نیز ناقص ماند و برخی اتفاقات از گذشته، شیوع کرونا در ایران و آماده نشدن زمین کیش در کنار سایر موارد باعث لغو میزبانی ایران شد.

شیوع کرونا پروژه ساخت زمین مینی گلف را در کیش تعطیل کرد و طولانی شدن این زمین باعث عدم‌ تکمیل به موقع این پروژه خواهد شد.

حمید عزیزی، رئیس فدراسیون گلف ضمن تائید این خبر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: ما علاقه مند به میزبانی ایران در رشته‌های تابعه گلف و مینی‌گلف هستیم و در زمان آتی باز هم درخواست میزبانی خود را برای مسابقات مختلف مطرح خواهیم کرد.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 21 اسفند 1398 - 12:11

کد:161136-1399


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.