سه شنبه 19 فروردين 1399


 
 

 


 

 
اخبار استانها

همه برنامه‌های از پیش تعیین‌شده برای سال ٩٨ را عملیاتی کردیم - اصفهان

»

مسابقات آزاد گلف زنان به تعویق افتاد/ رنکینگ فدراسیون جهانی گلف فعلا به روز نخواهد شد -

»

همیشه مثبت اندیش و خوش‌بین هستم/ بهترین اتفاق سال 98 آموزش به کودکان کار بود -

»

کاشت چند اصله نهال در سایت تخصصی مینی گلف همدان - همدان

»

همه برنامه‌های خود در اسفندماه را به سال آینده موکول کردیم/ علاقه مند به میزبانی‌ها در رشته‌های تابعه و مینی‌گلف هستیم -

»

همه برنامه‌های خود در اسفندماه را به سال آینده موکول کردیم/ علاقه مند به میزبانی‌ها در رشته‌های تابعه و مینی‌گلف هستیم -

»

میزبانی مسابقات آسیایی مینی‌گلف در کیش لغو شد -

»

 
 


کاشت چند اصله نهال در سایت تخصصی مینی گلف همدان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف از هیئت گلف استان همدان در هفته درختکاری تعدادی نهال در سایت تخصصی مینی گلف همدان توسط ریاست و اعضای هیئت گلف غرس شد .


علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف استان بیان کرد: هیئت گلف استان همدان علاوه بر انجام فعالیت های ورزشی در بخش فرهنگی نیز فعالیت های متنوع و گسترده ای انجام می دهد که بهترین آن کاشت نهال در سایت تخصصی مینی گلف همدان در راستای فرهنگ سازی در این زمینه است .


وی ادامه داد: هر ساله در هفته درختکاری تعدادی نهال توسط اعضا و بازیکنان هیئت گلف غرس می شود و امسال نیز همچون سالهای گذشته این اقدام نیک را انجام دادیم .

در حاشیه این مراسم سالوند گفت : هفته درختکاری فرصتی مناسب برای توسعه فضای سبز می باشد و از کلیه بازیکنان و مربیان انتظار دارم در خصوص حفظ و نگهداری آن در طول سال بیشتر از قبل تلاش نمایند .


وی تصریح کرد: گرامیداشت منابع طبیعی در یک روز و یک هفته نباید خلاصه شود و باید برای حفظ و نگهداری از این سرمایه‌های خدادادی در تمامی طول سال تلاش کرد.تاريخ  ارسال:شنبه 24 اسفند 1398 - 11:24

کد:161139-1399


 

 
گزارش تصویریحضور تیم ملی نوجوانان زیر 18 سال گلف در مسابقات بین المللی بنگلادش آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوبرای حضور در المپیک ۲۰۲۲ جوانان برنامه ریزی می کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.