يكشنبه 6 مهر 1399


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


کاشت چند اصله نهال در سایت تخصصی مینی گلف همدان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف از هیئت گلف استان همدان در هفته درختکاری تعدادی نهال در سایت تخصصی مینی گلف همدان توسط ریاست و اعضای هیئت گلف غرس شد .


علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف استان بیان کرد: هیئت گلف استان همدان علاوه بر انجام فعالیت های ورزشی در بخش فرهنگی نیز فعالیت های متنوع و گسترده ای انجام می دهد که بهترین آن کاشت نهال در سایت تخصصی مینی گلف همدان در راستای فرهنگ سازی در این زمینه است .


وی ادامه داد: هر ساله در هفته درختکاری تعدادی نهال توسط اعضا و بازیکنان هیئت گلف غرس می شود و امسال نیز همچون سالهای گذشته این اقدام نیک را انجام دادیم .

در حاشیه این مراسم سالوند گفت : هفته درختکاری فرصتی مناسب برای توسعه فضای سبز می باشد و از کلیه بازیکنان و مربیان انتظار دارم در خصوص حفظ و نگهداری آن در طول سال بیشتر از قبل تلاش نمایند .


وی تصریح کرد: گرامیداشت منابع طبیعی در یک روز و یک هفته نباید خلاصه شود و باید برای حفظ و نگهداری از این سرمایه‌های خدادادی در تمامی طول سال تلاش کرد.تاريخ  ارسال:شنبه 24 اسفند 1398 - 11:24

کد:161139-1399


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.