دوشنبه 5 مهر 1401


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


گندزدایی معابر ،بیمارستان ها و مدارس تهران از سوی ایثارگران فدراسیون گلف

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف، سیدجلال عرفانیان مسئول امور ایثارگران این فدراسیون گفت: راه اندازی گروه جهادی امورایثارگران فدراسیون گلف با همکاری گروهی از ایثارگران و فرزندان شاهد به همراه گروه جهادی بسیج گردان امنیتی امام هادی علیه السلام با فرماندهی برادر ارواحی از قبل از بحران شیوع ویروس کرونا در موارد جهادی مختلف مشغول به کار جهادی بوده است ؛لکن باتوجه به شیوع ویروس کرونا این گروه جهادی اهتمام مجموعه جهادی را بر روی امورجهادی درکنترل ویروس کرونا گذاشت.


دکترعرفانیان افزود : با توجه به منویات امام خامنه ای مدظله العالی درباره همدلی ، همیاری وهمکاری نیروهای جهادی در پیشگیری از این ویروس منحوس ، امورایثارگران فدراسیون تمام هم وغم خود را دراین جهت قرار داد ؛ که با تاکیدات دکترعزیزی ،ریاست فدراسیون و تشویقات سردارقاسمی ، مشاور وزیر ورزش وجوانان درامورایثارگران، این جهاد مومنانه ایثارگران وبسیجیان با قوت بیشتری به کارخود ادامه داده وخواهد داد.

عرفانیان ادامه داد: نیروهای جهادی گندزدایی برخی معابر ، بیمارستان ها ، مدارس و.... درسطح شهر را حداقل در هفته دوروز تا پایان ریشه کن شدن این ویروس ادامه خواهند داد . بعداز ریشه کنی این ویروس به دیگر کارهای جهادی همچون گذشته درسطح کشور ادامه خواهند داد.تاريخ  ارسال:شنبه 27 ارديبهشت 1399 - 10:45

کد:161173-1401


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.