دوشنبه 5 مهر 1401


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


دکتر عزیزی:

علیرغم قدمت 600 ساله، گلف جزو رشته های مدرن جهان به حساب می آید / چشم انداز خوبی برای گلف استان البرز قائل هستیم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف باحضور در مجمع انتخاباتی هیئت استان البرز که صبح امروز در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، با ابراز رضایت و خرسندی از برگزاری مجمع و انتخاب رئیس هیئت، اظهار کرد: اساسا با توجه به ظرفیت و پتانسیل البرز، نگاه کشور به ورزش این استان نگاهی ویژه است و مجموعه ی فدراسیون گلف نیز همین توجه را به استان ورزش خیز البرز خواهد داشت.
وی افزود: البرز از نظر جمعیتی، وجود قومیت های مختلف، نزدیکی به پایتخت و وجود صنایع بزرگ دولتی و خصوصی می تواند محل اتفاقات ویژه ای برای ورزش باشد.
عزیزی با بیان این که " چشم انداز خوبی برای گلف استان البرز قائل هستیم " گفت: با همکاری فدراسیون، اداره کل ورزش و جوانان و تلاش های اعضای هیئت گلف استان بویژه رئیس منتخب بزودی شاهد رشد و توسعه این رشته در البرز خواهیم بود.
وی عنوان کرد: علیرغم قدمت 600 ساله، گلف جزو رشته های مدرن جهان به حساب می آید و علاوه بر آن، رشته های جذاب دیگری مانند وود بال، کروکت و مینی گلف را شامل می شود که در سطح جهان علاقمندان بسیاری را به خود جذب کرده است.
رئیس فدراسیون گلف با قدردانی از تلاش های صورت گرفته در دوره های گذشته هیئت، ادامه داد: هیئت های استانها خط مقدم فعالیت و توسعه گلف در سراسر کشور هستند و فدراسیون همواره حساب ویژه ای بر روی آن ها باز کرده است.
وی به قابلیت های ویژه گلف اشاره و تأکید کرد: به جرأت می توان گفت از لحاظ فرهنگی و شرعی نیز، گلف اسلامی ترین رشته ی مدرن ورزشی است که آقایان و بانوان بدون هیچ گونه محدودیت و با پوشش کامل و حتی بصورت خانوادگی می توانند در آن فعالیت کنند.
عزیزی خاطرنشان کرد: در هر حال گلف رشته ی مظلومی است که نیاز به توجه، حمایت بیشتر و رسانه دارد.
وی در پایان تصریح کرد: آمادگی داریم دوره های مربیگری، داوری و در صورت فراهم شدن شرایط، میزبانی مسابقات گوناگون را به البرز واگذار نمائیم.تاريخ  ارسال:يكشنبه 28 ارديبهشت 1399 - 14:48

کد:161178-1401


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.