دوشنبه 5 مهر 1401


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز:

گلف جزو پر طرفدارترین رشته های ورزشی دنیا است / گلف البرز نیاز به پویایی بیشتری دارد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز باحضور در مجمع انتخاباتی هیئت گلف که به عنوان اولین مجمع هیئت های ورزشی استان در سال جدید برگزار شد، اظهار کرد: گلف استان البرز بیش از هر زمان دیگری به برنامه و وقت احتیاج دارد و می بایست در جهت پیشرفت این رشته ی کم امکانات در استان گام برداشت.
وی افزود: استان البرز پتانسیل بالایی در تمام رشته های ورزشی دارد که کسب بیش از 7 هزار مدال در سه سال گذشته، نشانگر این مدعا است و قطعا رشته ی گلف نیز در البرز از این مهم مستثنی نخواهد بود.
غفرانی با اشاره به کمبود زیر ساختهای ورزشی بویژه برای گلف در استان البرز، گفت: با وجود امکانات و زیرساختهای محدود در البرز برای اشاعه گلف، اما مجموعه های خوبی مانند دهکده ورزشی ساوجبلاغ در این رشته فعال می باشند که می توان از توان و ظرفیت این مجموعه برای توسعه گلف استان استفاده کرد.
وی با بیان این که " گلف البرز نیاز به پویایی بیشتری دارد " تأکید کرد: برگزاری مسابقات، استعدادیابی و دوره های مربیگری و داوری در جهت پویایی و رشد گلف در سطح استان بسیار مهم هستند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با قدردانی از رئیس و سرپرست قبلی هیئت خاطرنشان کرد: در گذشته تلاش های زیادی برای پیشرفت گلف در البرز انجام گرفته اما نیاز است که در دوره جدید، رئیس منتخب با همکاری و تعامل تمامی اعضای مجمع بیش از پیش در جهت توسعه این رشته در استان بکوشد.
وی اضافه کرد: جذب بخش خصوصی و استفاده از اسپانسر نیز برای نیل به اهداف هیئت بسیار مهم و ضروری خواهد بود.
غفرانی با اشاره به راه اندازی دفتر هیئت گلف در مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج، عنوان کرد: انتظار داریم فدراسیون نسبت به البرز نگاه ویژه ای داشته و این استان مملو از استعداد و پتانسیل ورزشی را بیشتز از قبل حمایت کند.
وی با بیان این که " گلف جزو پر طرفدارترین رشته های ورزشی دنیاست " تصریح کرد: امیدواریم با تلاش و همت خانواده گلف، این رشته ی زیبا به جایگاه واقعی خود در سطح کشور دست پیدا کند.
اخبار مرتبطتاريخ  ارسال:يكشنبه 28 ارديبهشت 1399 - 14:50

کد:161179-1401


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.