يكشنبه 6 اسفند 1396


 
 

  

 
اخبار استانها

هفدهمین دوره مسابقات یادواره مرحوم شهباز حسین پور پانزده الی هجده اسفندماه برگزار می شود -

»

هفدهمین دوره مسابقات یادواره مرحوم شهباز حسین پور پانزده الی هجده اسفندماه برگزار می شود -

»

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید فدراسیون گلف فردا برگزار می شود -

»

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید فدراسیون گلف فردا برگزار می شود -

»

هفدهمین جام قهرمان فقید گلف یادواره مرحوم شهباز حسین پوردر اهواز برگزار می‌شود -

»

هفدهمین جام قهرمان فقید گلف یادواره مرحوم شهباز حسین پوردر اهواز برگزار می‌شود -

»

سجاد رسائی منش رئیس کمیته مینی گلف استان همدان شد - همدان

»

 
 


سلطانی‌فر امور جوانان و ورزش را همزمان پیش می‌برد

سعیدی: می خواهیم مسابقات جام فجر را به یک رویداد بین‌المللی تبدیل کنیم/ استعدادیابی مهمترین بخش برنامه‌ها است

رئیس فدراسیون گلف گفت: مسابقات جام فجر ۱۳ سال است در حد کشوری برگزار می‌شود و بنا داریم آن را به رویداد بین‌المللی تبدیل کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف کیکاووس سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص مسابقات جام فجر اظهار داشت: در حال برنامه‌ریزی هستیم تا یک دوره مسابقات بین المللی جام فجر یادواره مرحوم شهباز حسین پور را اردیبهشت ماه سال آینده در تهران برگزار کنیم و با کشورهای لبنان و قزقیزستان و عمان و برخی از کشورهای آسیایی صحبت کردیم و آنها نیز از حضور در ایران استقبال کردند. این اولین مسابقات بین‌المللی گلف در ایران خواهد بود.

وی در خصوص ثبت این مسابقات در تقویم کنفدراسیون گلف آسیا افزود: با کنفدراسیون گلف آسیا برای برگزاری این مسابقات مذاکره کردیم و مورد تائید آنها است. اگر با کیفیت و کمیت خوبی مسابقات را برگزار و نتیجه آن را به آسیا ارسال کنیم قطعا می‌تواند به عنوان تورنمنت رسمی در تقویم آسیا ثبت شود. این مسابقات 13 سال است در حد کشوری برگزار می‌شود و بنا داریم به رویداد بین المللی تبدیل کنیم.

رئیس فدراسیون گلف به توجه به ویژه به امر استعدادیابی در فدراسیون اشاره کرد و یادآور شد: در نظر داریم بحث آموزش و استعدادیابی را در گلف بیش از گذشته پیگیری کنیم و با توجه به المپیکی شدن گلف پشتوانه‌سازی قوی برای تیم‌های ملی داشته باشیم و این رشته را در کشور توسعه و زیرساخت‌ها را با مساعدت وزارت ورزش و استان‌ها فراهم کنیم.

وی در ادامه به معرفی سلطانی‌فر به عنوان گزینه دولت برای وزارت ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت: وی از نظر من یک مدیر تحول‌گرا، کارآمد و توانمند است و با توجه به اینکه در مقطعی به عنوان قائم مقام سازمان تربیت بدنی سابق با وی کار کرده‌ایم، دیدیم که کارها روان انجام و ارتباط‌گیری خوبی با بدنه سازمان داشت و از ایده‌های نو و دیدگاه‌های جدید نسبت به ورزش استقبال می‌کرد.

سعیدی تاکید کرد: بهترین گزینه‌ای که می توانست برای ورزش انتخاب شود سلطانی فر است و به عنوان عضو کوچکی از جامعه ورزش به خاطر انتخاب سلطانی‌فرد از رئیس جمهور تشکر می‌کنم و مطمئنا جامعه ورزش و همدل و هم زبان با وی حرکت می‌کند و در آینده شاهد تحول خوبی در حوزه جوانان خواهیم بود. به خصوص اینکه بحث جوانان تا حدودی مغفول مانده بود و با توجه به تسلط سلطانی فر در هر دو حوزه، امور جوانان و ورزش به خوبی پیش خواهد رفت. از حضور وی استقبال می‌کنیم و منتظر اتفاقات خوب و ملموسی در ورزش هستیم.تاريخ  ارسال:سه شنبه 4 آبان 1395 - 08:41

کد:16648-1396


 

 
گزارش تصویریاولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون گلف در سال 96 آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوپیش‌بینی می‌کردم که به عنوان خزانه‌دار کمیته ملی المپیک انتخاب شوم/ لابی کردن که مهندسی انتخابات نیست آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.