يكشنبه 6 اسفند 1396


 
 

  

 
اخبار استانها

هفدهمین دوره مسابقات یادواره مرحوم شهباز حسین پور پانزده الی هجده اسفندماه برگزار می شود -

»

هفدهمین دوره مسابقات یادواره مرحوم شهباز حسین پور پانزده الی هجده اسفندماه برگزار می شود -

»

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید فدراسیون گلف فردا برگزار می شود -

»

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید فدراسیون گلف فردا برگزار می شود -

»

هفدهمین جام قهرمان فقید گلف یادواره مرحوم شهباز حسین پوردر اهواز برگزار می‌شود -

»

هفدهمین جام قهرمان فقید گلف یادواره مرحوم شهباز حسین پوردر اهواز برگزار می‌شود -

»

سجاد رسائی منش رئیس کمیته مینی گلف استان همدان شد - همدان

»

 
 


رئیس فدراسیون گلف :

برای معرفی گلف به مردم، ابزار قوی در اختیار نداریم/ باید اساسنامه فدراسیون را اصلاح کنیم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از میزان ،کیکاووس سعیدی درباره جلسه‌ای که با حضور سرپرست وزارت ورزش و رؤسای فدراسیون‌ها برگزار شد، اظهار داشت: این جلسه طبق روال جلسات ماهیانه برگزار شد و دستور جلسه هم گزارش رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و گزارش مدیر آمورزش وزارت ورزش بود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در این جلسه صحبتی درباره اصلاح اساسنامه فدراسیون‌ها شد یا خیر، تصریح کرد: خیر، در این جلسه صحبتی درباره اصلاح اساسنامه‌ها نشد.

رئیس فدراسیون گلف با اشاره به این که امیدوار است هر چه زودتر تکلیف وزارت ورزش مشخص شود، گفت: از آنجایی که وظیفه فدراسیون‌ها، پرداختن به ورزش حرفه‌ای است، انتظار می‌رود وزیر ورزش آینده نشست‌های مداومی با رؤسای فراسیون‌ها داشته باشد تا با مشکلات آنها اعم از مالی، زیرساختی و ... آشنا شود.

سعیدی با اشاره به اینکه فدراسیون گلف مشکلات زیادی در زمینه زیرساخت‌های این رشته دارد، اظهار داشت: ما از لحاظ امکانات اختصاصی در وضعیت خوبی به سر نمی‌بریم. ضمن این که برای معرفی گلف به مردم ابزار قوی در اختیار نداریم. این در حالی است که گلف یک رشته المپیکی است و تمام اقشار با هر سن و سالی می‌توانند گلف بازی کنند.

وی ادامه داد: ما در تلاش هستیم این رشته زیبا و مفرح را به مردم معرفی کنیم و در همین زمینه بنا داریم زمین‌های تمرینی را در ابعاد کوچک در استان‌های مختلف ایجاد کنیم.

رئیس فدراسیون گلف درباره اصلاح اساسنامه این فدراسیون، در پایان خاطرنشان کرد: ما باید اساسنامه فدراسیون را اصلاح کنیم و پس از اصلاح و تصویب آن در مجمع فدراسیون، اساسنامه به فدراسیون جهانی ارسال خواهد شد.تاريخ  ارسال:دوشنبه 10 آبان 1395 - 08:30

کد:16677-1396


 

 
گزارش تصویریاولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون گلف در سال 96 آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوپیش‌بینی می‌کردم که به عنوان خزانه‌دار کمیته ملی المپیک انتخاب شوم/ لابی کردن که مهندسی انتخابات نیست آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.