دوشنبه 5 تير 1396


 
 

 





 

 
اخبار استانها

نفرات برتر مسابقات انتخابی گلف خوزستان مشخص شدند - خوزستان

»

نفرات برتر مسابقات انتخابی گلف خوزستان مشخص شدند - خوزستان

»

پیام تبریک دکتر سعیدی رییس فدراسیون گلف به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر -

»

پیام تبریک دکتر سعیدی رییس فدراسیون گلف به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر -

»

مسابقه مینی گلف جام رمضان در آذربایجان شرقی برگزار شد - آذربايجان شرقی

»

جلسه اعضای کمیته بهکاپ استان مازندران برگزار شد - مازندران

»

رتبه دوم فدراسیون گلف در شاخص تعداد ورزشکاران سازمان یافته توسعه ورزش همگانی -

»

 
 


رئیس فدراسیون گلف:

تمامی مسئولان فنی فدراسیون با گلف آشنایی کامل دارند/احداث آکادمی گلف در در 3 استان به صورت پایلوت

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از میزان،کیکاووس سعیدی درباره برنامه‌ها و فعالیت‌های فدراسیون گلف اظهار داشت: مسابقات سوپر لیگ گلف با شرکت 8 تیم آغاز شده که تا فصل بهار سال آینده ادامه خواهد داشت. ضمن اینکه لیگ دسته یک و همچنین لیگ بانوان هم اواخر آذر آغاز می‌شود.

وی افزود: برگزاری رقابت‌های گلف جام فجر در دستور کار این فدراسیون است. در بحث استعدادیابی هم با حمایت وزارت ورزش، 3 استان خوزستان، لرستان و کرمان را به عنوان استان‌های گلف‌خیز مدنظر داریم.

رئیس فدراسیون گلف درباره حضور مربی خارجی گلف در کشورمان تصریح کرد: «کیم» یکی از مطرح‌ترین مربیان گلف جهان است که مؤسسه جهانی گلف این مربی را به ما معرفی کرد. امیدوارم با حضور این مربی، پیشرفت گلف در کشورمان سرعت بیشتری بگیرد.

سعیدی در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود در فدراسیون گلف، افرادی مشغول به فعالیت هستند که آشنایی چندانی با گلف ندارند، گفت: این صحبت‌ها شایعه است و من آن را تکذیب می‌کنم. تمامی مسئولان فنی فدراسیون با گلف آشنایی کامل دارند و هیچ فرد ناآشنایی به این رشته نداریم که مسئولیت فنی داشته باشد اما نیازی نیست که حسابدار فدراسیون هم گلف‌باز باشد!

وی درباره امکانات ضعیف گلف در کشورمان خاطرنشان کرد: به هر حال بضاعت ما در همین حد است و باید توجه داشت که ورزش تابع صنعت و اقتصاد کشور است. البته زمین‌های گلف در اختیار ما نیست و شرکت توسعه و تجهیز بر اساس قانون، اماکن ورزشی را در اختیار دارد.

رئیس فدراسیون گلف با اشاره به این مسئله که احداث آکادمی‌های گلف در دست اقدام است، اظهار داشت: قرار است در 3 استان به عنوان استان‌های «پایلوت»، آکادمی‌هایی احداث شود که این استان‌ها چهارمحال و بختیاری، اردبیل و اراک هستند.

سعیدی در پایان تأکید کرد: اساسنامه‌ای که برای فدراسیون جهانی گلف ارسال کردیم همان اساسنامه قبلی و بدون اصلاحات است چون این اساسنامه مورد تصویب هیئت دولت قرار گرفته بود و ما هم فعالیت‌هایمان بر اساس آن است.



تاريخ  ارسال:شنبه 13 آذر 1395 - 08:46

کد:18792-1396


 

 

مسابقات بين المللي گراميداشت

قهرمان فقيد گلف مرحوم شهباز

حسين پور( كاپ صلح و دوستي)


 

 
گزارش تصویری



اولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون گلف در سال 96



 آرشیو گزارش تصویری

 



 
گفت و گو



به دنبال برگزاری منظم و سالانه رقابت‌های بین‌المللی گلف هستیم



 آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.